Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
podatki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: podatki (/Temat-podatki-22214)

Strony: 1 2


RE: podatki - aero2 - 09-09-2013 13:18

ciamciaj, jak ktoś płaci KRUS to nie musi, bo i po co, w tym jest ubezpieczenie.

Nic mnie nie zobowiązuje, a ubezpieczenie zdrowotne za kilka złotych wykupię osobno i bez się żyje, tylko trzeba uważać, by nic się nie stało.

Kto ma hajsu jak lodu i blisko do US niech płaci, a kto wiąże koniec z końcem nie zapłaci, bo z czego.


podatki - ciamciaj - 09-09-2013 13:48

(09-09-2013 13:18)aero2 napisał(a):  ciamciaj, jak ktoś płaci KRUS to nie musi, bo i po co, w tym jest ubezpieczenie.

Nic mnie nie zobowiązuje, a ubezpieczenie zdrowotne za kilka złotych wykupię osobno i bez się żyje, tylko trzeba uważać, by nic się nie stało.

Kto ma hajsu jak lodu i blisko do US niech płaci, a kto wiąże koniec z końcem nie zapłaci, bo z czego.

To co mówisz to tez podatek. Po drugie pewnie ze można nie płacić, nie leczyć sie, nie korzystać z usług w miastach typu drogi, ławki, chodniki... Tylko zastanów sie wtedy czy na pewno o to chodzi żebyś spotkal sie z komplem na piwo który zapłacił za to ze doszedles do niego droga.

No ale o czym ja mówię jak można nie płacić a potem mieć problemy Wink