Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
spadki dolara... Co o tym sądzicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: spadki dolara... Co o tym sądzicie? (/Temat-spadki-dolara-Co-o-tym-sadzicie-21955)

Strony: 1 2 3


- tomciozet - 15-04-2008 18:42

JereManU napisał(a):A my strasznie na tym tracimy klikając w buxach.

Ale za to teraz jest okazja nakupować pełno refów po bardzo niskim przeliczniku
i w ten sposób ustabilizować swoje przyszłe zarobki na rozsądnym poziomie. :-D


- makaj - 15-04-2008 18:42

W ujęciu krótkoterminowym te zmiany nie są takie drastycznie, maksymalnie kilka procent, zatem aż tak dużo nie tracimy ;-) Za to osoby obracające naprawdę dużą kasą już tak...


- evolucja - 15-04-2008 21:34

Zawsze przecież można zarabiać, a wymienić na polskie wtedy, kiedy dolar już się ustabilizuje :mrgreen:


- BizNET - 15-04-2008 21:35

Jak jeszcze spadnie to kupię skrypt do forum IPBoard :shock: :mrgreen:

KOSTET: 190$ :-P myślę że warto... bo pracowało by nam się lepiej


- eXv - 15-04-2008 21:37

Albo vbulletin 85 $.


- BizNET - 15-04-2008 22:03

IPB będzie lepsze...

Jeszcze zamiaruję zakupić cc (80$) :lol: chyba zaczynam skupować $ 8-)


- tomciozet - 16-04-2008 08:04

BizNET napisał(a):Jak jeszcze spadnie to kupię skrypt do forum IPBoard :shock: :mrgreen:
KOSTET: 190$ :-P myślę że warto... bo pracowało by nam się lepiej
Jak by każdy z nas dorzucił po 0,5$ to by nikomu nie
zaszkodziło, a Xonic'owi szybciej by się uzbierało. ;-)


- travispl - 16-04-2008 16:18

Wiecie dlaczego tak dolar spada, bo Polski Złoty rośnie.

Ktoś wspominał że dolar potem będzie rosnął. Jest to absolutnie możliwe, bo zaczną się wzmacniać ceny jak zacznie się lato i wiele polaków wyjedzie za granicę


- BizNET - 16-04-2008 18:18

Jest wiele argumentów za tym iż dolar będzie rósł... ale jest wiele takich które przemawiają iż będzie spadał. Zaś sztuka polega na przewidzeniu skali danych argumentów co jest bardzo ciężkie... coś jak wróżenie z fusów ;-)


Cytat:Jak by każdy z nas dorzucił po 0,5$ to by nikomu nie
zaszkodziło, a Xonic'owi szybciej by się uzbierało. ;-)


No było by extra lecz z doświadczenia wiem że to nie wypali :-? każdy liczy ciężko zarobione $ i ciężko się z nimi rozstawać :-P


- Xnation - 13-07-2008 14:29

No wiem tyle że jeśli dolar spadnie poza granicę 2zł lub się do niej zbliży to grozi bessa amerykańskiemu rynkowi.. To źle wróży dla nas ludzi którzy mają dolce