Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wii NTSC i PAL xD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wii NTSC i PAL xD (/Temat-Wii-NTSC-i-PAL-xD-2146)

Strony: 1 2


RE: Wii NTSC i PAL xD - QoorChuck - 24-02-2010 19:45

A zasilacz?


RE: Wii NTSC i PAL xD - Zyzuuu - 24-02-2010 19:57

Niestety z tym nie wiem jak jest, ale to już na pewno mniejszy problem (kupno przejściówki/transformatorka) niż martwić się przeróbką / kupowaniem gier w NTSC :-)

Miałem w rekach ps2, ps3 i xboxa w ntsc, na starym tv było zielono i latały paski czasami podwójny obraz, natomiast na LCD podpięte na rgb lub HDMI działały już cacy, zakładam że z wii jest identycznie, w końcu w tej chwili to standardy światowe :-)

Też kiedyś myślałem ze PAL / NTSC to problem, wyprowadzono mnie z błędu na forum ps3, a w późniejszym czasie przekonałem się na własnej skórze dlatego też sam poluje na konsolke :-P


RE: Wii NTSC i PAL xD - Baczex - 25-02-2010 10:13

Hmm z kablem to wiadomo Big Grin amerykański, z takimi trzema cieniutkimi "bolcami"(?) ;P tak samo miałem z lapkiem z Ameryki xD tylko ze cło i vat zapłaciłem 1200 zł tak swoją drogą ^^


RE: Wii NTSC i PAL xD - QoorChuck - 25-02-2010 17:34

Ej ale ale.

Z NTSC nie jest problemem TELEWIZOR ale GRY.

Europejskie gry są w PAL więc konsola w standardzie NTS ich nie ruszy tak?


RE: Wii NTSC i PAL xD - Grand - 25-02-2010 17:39

na konsoli w systemie NTSC odpalisz grę w systemie PAL - tak napisał zyzuuuu
więc odpalisz Big Grin


RE: Wii NTSC i PAL xD - Zyzuuu - 25-02-2010 18:32

Odpalisz :-) chociażby teraz kolega ciska na ps2 podpietym do lcd ... ps2 jest NTSC, gry ma PAL :-)
Na telewizorze starym jakimś 20" byly paski, kolorki, a na LCD chodzi idealnie ...


RE: Wii NTSC i PAL xD - Sakari - 13-04-2010 20:45

a jak konsola jest PAL a gra NTSC to odpali czy nie ? [zastanawiam się nad kupnem jakiejś gry na PS3]


RE: Wii NTSC i PAL xD - DonHoracy - 14-04-2010 19:58

W PS3 nie ma regionu więc możesz śmiało zamawiać Wink


Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania odnośnie Wii to tutaj powinien znaleźć odpowiedzi na swoje pytania:
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=4344


RE: Wii NTSC i PAL xD - Tech - 15-04-2010 12:57

Dokładnie PS3 ma region free, więc wszystkie gierki będą działać, ale co do xboxa to proszę nie wprowadzać w błąd. Jeśli masz konsolę np. PAL, a gry NTSC (albo odwrotnie) to sobie nie pograsz i już. Oczywiście zdarzają się wyjątki i niektóre gry na xboxa też są region free, ale nie wszystkie.


Wii NTSC i PAL xD - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.