Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz (/Temat-Refundacja-nagrod-czyli-pozbycie-sie-niewygodnego-problemu-przez-lockerz-18848)

Strony: 1 2 3


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Lubelak - 31-12-2010 09:24

2 shuffle (49$) i słuchawki 20$


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Tech - 31-12-2010 11:44

Ja jeszcze nic takiego nie dostałem, a sporo gierek z game restocków urwałem Sad No cóż, trzeba czekać bo wolałbym 10000000x bardziej Paypala Big Grin


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - norek - 31-12-2010 11:55

Ja dostałęm za bioshock'a 2 50$, a na allegro stoi 70zł


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Daram - 31-12-2010 12:01

Kurcze a ja nie dostałem jeszcze nic o moim Nano z listopada


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - TheNumber348 - 31-12-2010 12:11

Fajnie by było jakby mi zrekompensowali PESa 2010 Big Grin Jest Sylwester, jestem spłukany, byłoby na wysyłkę zegarka :>


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - xPietrek - 31-12-2010 12:14

Ładnie się zachowali... Mogli powysyłać wszystkim anulację, a potem się wykręcać, za co się ją dostało, a tu refundację proponują Smile


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Parada - 31-12-2010 12:51

Cytat:Hi there,

We're writing you about the redemption prize that you have been waiting for for a long time. Your item is on order and should arrive at our office in 3-4 weeks, and would ship to you at that time.

We know that you've waiting for a long time, so we want to offer you an alternative:

-the retail cost of your prize in PayPal funds ($249). Bonus---no taxes or customs fees!

Please write back to [email protected] WITHIN 48 HOURS and let us know what you'd prefer to:

a) Continue to wait for your prize
b) Receive PayPal funds instead.


Thanks---and we apologize again for this delay--this is not the kind of experience we want to give to our loyal members!

Best,

The Lockerz Crew

Szkoda, że nie napisali za co jest ta refundacja, bo ostatnimi czasami dużo rzeczy zamawiałem z Lockerz, ale prawdopodobnie jest to PSP z 29 Pazdziernika, na PSP GO chyba za dużo kasy, chyba, że to jest łączna suma kilku nagród, jak z tym jest ?


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Bolt - 31-12-2010 13:05

To za jedną nagrodę raczej. Za psp go ambrell dostała 179$


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - cinexik - 31-12-2010 13:21

joj!
dawa refundacje moich nagród z videło gejm redempszyn Big Grin


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Admin - 31-12-2010 13:29

Refundacja to doskonały pomysł, nie wiem co wogole chcesz tu komnetować Bolt.
Mogli by tak zrobic na stałe, w koncu po zamówieniu towaru gdy zapłacisz cło to zarobek jest znikomy.
Teraz dostanie się poważną gotówke na Paypal Smile


Zapewne wybrali ten sposób bo uprości to życie im i nam znacznie łatwiej jest wysłać pieniążki na paypal niż pieprzyć się w pakowanie tych paczek (zysk dla nich i dla nas - my nie płacimy cła, a oni kosztów wysyłki).

Nic tylko dziękować.