Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][SHOP] Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: SHOP (/Forum-SHOP-186)
+------ Wątek: [Zamknięty][SHOP] Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) (/Temat-Zamkniety-SHOP-Nixon-Hers-Dash-Watch-Black-Anulacja-Fak-jeah-18646)

Strony: 1 2 3


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - Lubelak - 27-12-2010 14:05

nie podobno, tylko były


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - NaoS - 27-12-2010 15:07

Ale Lubelak, ty opierasz się tylko na powodzie anulacji:
"We wanted to let you know that the following item from your order has been cancelled due to issues with your method of payment."

Oficjalnie napisali sobie "problemy z płatnością", ale to może być równie dobrze oznaczać blokadę na PE.


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - Surlope - 27-12-2010 16:01

Gratulację

Oby nie było anulacji Smile


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - BartuS - 27-12-2010 22:32

Dziękuję, dobranoc - ANULACJA...

Cytat:HI BARTEK!

We wanted to let you know that the following item from your order has been cancelled due to issues with your method of payment.

Kaska i ptz wróciły... Może byc...


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - Xanthi - 27-12-2010 22:52

(27-12-2010 22:32)BartuS napisał(a):  Dziękuję, dobranoc - ANULACJA...

Cytat:HI BARTEK!

We wanted to let you know that the following item from your order has been cancelled due to issues with your method of payment.

Kaska i ptz wróciły... Może byc...

Lipa w uj...


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - Lubelak - 28-12-2010 00:14

dalej te problemy ;/
Niech to naprawią


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - NaoS - 28-12-2010 00:26

Naprawdę w to wierzysz?
Podobno ten sam powód był przy anulacji gier w trakcie promocji 50% na gry w shopie.
Jak dla mnie to jest właśnie blokada na PE, a "problemy z płatnością" są wygodną wymówką.


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - daniel14 - 28-12-2010 11:54

Współczuje :/


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - Lubelak - 28-12-2010 16:20

(28-12-2010 00:26)NaoS napisał(a):  Naprawdę w to wierzysz?
Podobno ten sam powód był przy anulacji gier w trakcie promocji 50% na gry w shopie.
Jak dla mnie to jest właśnie blokada na PE, a "problemy z płatnością" są wygodną wymówką.

dobra dobra zobaczymy dziś


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - NaoS - 28-12-2010 16:34

Ja zamówiłem na inny adres dziś rano, zobaczymy czy nie będzie anulacji.