Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? (/Temat-Zamkniety-Czy-jestes-zadowolony-ze-swoich-wygranych-na-Lockerz-17735)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - D3S1DER1UM - 07-12-2010 19:19

Nie, ale kilka nagród zdobyłam... a dokładnie dwie gry na ds i dwa razy kinect decalz. Nie są to moje nagrody marzeń i uważam że mogłoby być lepiej. Jakos nie mam szczęścia... mam nadzieje że moja dalsza przygoda z lockerz przyniesie choc jedną fajna nagrode.


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Nayare - 07-12-2010 19:39

Oczywiscie, ze odp nr.1
Nagrody o lacznej wartosci ponad 3300zł pozwolily mi przyspieszyc realizacje marzenSmile


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - omisiu - 07-12-2010 20:00

Ja nic jeszcze szczególnego nie wygrałem bo mam pecha ale z z lista jestem zadowolony


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - MotorniczyTramwaju - 07-12-2010 20:20

Jestem strasznie zadowolony Lol Dzięki Lockerz już nie muszę ciułać i zbierać na to co chcę Wink Bardzo się cieszę z każdej nagrody. Jakieś +/- 4500zł piechotą nie chodzi


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - tomsonFCB - 07-12-2010 21:40

Flip HD sporo przelewów Paypal i ostatnio gierka na psp czyli podsumowując: Tak jestem zadowolony Smile


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Mateusz5511 - 09-12-2010 17:19

nawet tak bo dali psp za darmo i sporo ubrań Big Grin typu koszulki z odysem spodenki hurley z-list skin na iphona
najgorzej nie jest ale jakiś pp mógł by być Smile


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - cinexik - 09-12-2010 19:10

Mogło być lepiej ;p
od początku zabawy 4 rzeczy tylko zgarnąłem :/ [nie, nie są to tapetyBig Grin]


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Tech - 13-12-2010 19:28

Hmm, ogólnie powinienem być zadowolony bo wygrałem 2 ipody, sporo PP i kilka gierek, dzięki czemu mogłem sobie dużo wcześniej sprawić nowy komputer, ale jak to mówią "apetyt rośnie w miarę jedzenia" i tak myślę, że mogłoby być lepiej Big Grin


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Parada - 13-12-2010 22:28

Cytat:Tak ! Jestem super, hiper, mega szczęśliwy !

Zdobyłem już jakieś 100$ PP, Ipoda, trochę gierek i 2x PSP jeszcze czekam na Aparat, wiec nie powinienem narzekać Smile


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Dominator - 17-12-2010 20:11

Nie jestem zadowolony bo to jest bluzka i 25$PP.