Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TapTether - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: TapTether (/Temat-TapTether-177277)

Strony: 1 2


RE: TapTether na Telegram $USDT Drop Farming przez klikanie - mahony6 - 23-07-2024 15:51

UPDATE!!!
Na razie są jakieś problemy z wypłatami. Nie róbcie żadnych depozytów.


RE: TapTether na Telegram $USDT Drop Farming przez klikanie - patryk6176 - 25-07-2024 22:49

Na moje wygląda to już na scam, na darmowym koncie bez żadnego depozytu za klikanie nic się nie dostaje jest 0usdt i niby +0.000185 tą ich walutę za klik tylko że to się nie dodaje do konta...


RE: TapTether na Telegram $USDT Drop Farming przez klikanie - mahony6 - 26-07-2024 19:31

Było info, że zmienili pakiety aby ludzie nie wypłacali po 1 USDT bo to obciąża sieć i wypłaty. No na razie projekt wisi, niby coś naprawiają ale słabo to wygląda..


RE: TapTether na Telegram $USDT Drop Farming przez klikanie - Voleniusz - 01-08-2024 11:17

Raczej koniec projektu wiec absolutnie nie inwestować Smile


RE: TapTether na Telegram $USDT Drop Farming przez klikanie - mahony6 - 03-08-2024 19:45

Tak, szybko się zamknęli..


RE: TapTether - Voleniusz - 03-09-2024 09:14

Hej jest reaktywacja projektu. Polecam póki co nie inwestować ale klikać można.
Jeśli ktoś nie ma czasu na klikanie mam bota który robi to za nas.
Jeśli ktoś chce takiego bota zapraszam na priv. Jedyny wymóg to wejść z refa.
t.me/taptether_bot?start=BRYFRDT


RE: TapTether - Voleniusz - 05-09-2024 11:12

Wypłaca pierwszy zarobiony usdt wpadł na moje konto. Polecam.