Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie (/Temat-AI-na-Fali-Kryptowalut-Twoja-Wirtualna-Asystentka-na-Gieldzie-176342)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - ZajeNickol - 28-12-2023 14:26

W trade history pl masz obok trzy kropki do ustawienia interwału za jaki okres ma pokazać ile zarobiłeś.
Mi niestety po migracji która była wczoraj miałem problem z połączeniem się z API I cała historia została usunięta bo musiałem stworzyć nowe API I uruchomić nowego bota przez co teraz w historii nie mam niczego


[Obrazek: Screenshot-20231228-141548-Brave.jpg]


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - xdax1 - 07-01-2024 10:06

@[ZajeNickol] Jak u Ciebie obecnie?
U mnie kilka dni temu było sporo na plusie, ale bot nie sprzedał nie wiedzieć czemu przez co trochę spadło na czerwono. Zastanawiam się czy nie zacząć ingerować i sprzedawać samemu.
Chciałem zostawić bota samemu sobie, bo gdy sam zacznę jakieś alty sprzedawać tutaj wejdzie czynnik "greedy" i "plucie sobie w twarz" gdy sprzedam za wcześnie a będzie duży wzrost.

Dalej co prawda jest na + wracając do poprzedniego scena porównując z tym, ale trochę szkoda, że bot nie sprzedał gdy było prawie $2200 w pewnym momencie.

[Obrazek: 6cO6mkT.png]
[Obrazek: MrSxAzp.png]

Oczywiście to pewnie kwestia czasu kiedy będzie zielono, wczoraj już było -20% w jednym alcie, dzisiaj jest to max -5%.

Cel to zebranie tutaj $3000 stan konta i przejście na wyższy poziom, do świec jednominutowych Wink
Wtedy może być naprawdę ciekawie.


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - ZajeNickol - 08-01-2024 21:39

(07-01-2024 10:06)xdax1 napisał(a):  @[ZajeNickol] Jak u Ciebie obecnie?
U mnie kilka dni temu było sporo na plusie, ale bot nie sprzedał nie wiedzieć czemu przez co trochę spadło na czerwono. Zastanawiam się czy nie zacząć ingerować i sprzedawać samemu.
Chciałem zostawić bota samemu sobie, bo gdy sam zacznę jakieś alty sprzedawać tutaj wejdzie czynnik "greedy" i "plucie sobie w twarz" gdy sprzedam za wcześnie a będzie duży wzrost.

Dalej co prawda jest na + wracając do poprzedniego scena porównując z tym, ale trochę szkoda, że bot nie sprzedał gdy było prawie $2200 w pewnym momencie.

[Obrazek: 6cO6mkT.png]
[Obrazek: MrSxAzp.png]

Oczywiście to pewnie kwestia czasu kiedy będzie zielono, wczoraj już było -20% w jednym alcie, dzisiaj jest to max -5%.

Cel to zebranie tutaj $3000 stan konta i przejście na wyższy poziom, do świec jednominutowych Wink
Wtedy może być naprawdę ciekawie.

Wczoraj miałem także wszystko na czerwo a dziś już nie wygląda to tak źle. Narazie czekam co z tego wyjdzie do końca miesiąca rozliczeniowego.
Nie patrz na % i ilość zarobku bo to od momentu migracji platformy co wtedy musiałem zmienić API i historia była usunieta.



[Obrazek: Screenshot-20240108-212628-Brave.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20240108-212637-Brave.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20240108-212652-Brave.jpg]


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - domeklala - 18-01-2024 08:14

Skorzystałem z najdroższego okresu próbnego.. zacząłem z kapitałem 442$ a teraz wartość mojego portfela to około 420$, zobaczcie ile pozycji na minus. Kilka krypto sprzedał i zarobił 8$ z haczykiem. Nie ma szału :/
[Obrazek: obraz-2024-01-18-080217287.png]


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - xdax1 - 18-01-2024 14:44

Zdecydowanie za dużo dałeś krypto, tu jest problem oraz mały kapitał przy tym najdroższym.
Z takim kapitałem nie ma co, zobacz że pakiety są kierowane do poszczególnych kwot nie bez przyczyny.
[Obrazek: BICCNOv.png]

Kierując się tym, najwyższy pakiet najlepiej używać gdy ma się powyżej $10.000 salda a mniej ten średni w przedziale 3000-10000.
Nakupiło Ci wiele krypto na bardzo małe kwoty, więcej krypto = większe ryzyko, że będzie coś na minusie. Oczywiście za pewne bot je sprzeda na plusie, gdy nadajcie ku temu okazja.
Trafiłeś też akurat na spadki, jeszcze kilka dni temu miałem na zielono a obecnie na czerwono. Ale nadal mam więcej niż z poprzedniego sceena wyżej.

[Obrazek: dOXfWpB.png]

Zaczynałem od około $1700, w poprzednim sceenie było $1990 przy czerwonych pozycjach, teraz już $2059 i znowu przy spadkach, które trzeba przeczekać.
Od początku nie zmieniałem krypto na inne, bo działam na trochę hmm zbugowanym systemie gdzie właśnie tak samo jak Ty testowałem na najwyższym pakiecie lecz na 12 krypto, krypto zostawiłem przeszedłem na najniższy plan a krypto zostały Wink


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - domeklala - 19-01-2024 11:38

Cytat:Nakupiło Ci wiele krypto na bardzo małe kwoty, więcej krypto = większe ryzyko, że będzie coś na minusie. Oczywiście za pewne bot je sprzeda na plusie, gdy nadajcie ku temu okazja.


No dobra, weźmy pod uwagę sytuację, że nie mam 400$ tylko 40k$, mając tą samą ilość kryptowalut co teraz, to i tak nakupi mi ich tyle co nakupił mi teraz, tylko nie po 10$ tylko po 1000$, procentowo spadek będzie taki sam. Czy źle myślę?

A jeśli będę miał mniej krypto to % udział w pojedynczej krypto będzie większy, i szansa na spadek też rośnie. Wychodziłem z założenia, że im "więcej tym lepiej" na binance co chwila obserwuje jakieś altcoiny co mają strzały po 10-20% w górę. Kilka sztuk co kupił miały fajny procent nawet po ~10h. Kupił to kupił, teraz muszę czekać aż odbije i sprzedać.


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - xdax1 - 19-01-2024 13:05

Może inaczej, podam przykład o co mi chodzi, bo nie o spadek procentowy.
Na Twoim sceenie wszystkie krypto praktycznie są kupione za podobną kwotę bo przez mały kapitał a dużą ilość krypto nie mógł gdzieś kupić za więcej. W moim, jak widać bot mocno rozdzielił kapitał i teraz np. gdy krypto ACA gdzie mam $900 wzrośnie to w zasadzie będę już na plusie nawet gdy pozostałe będą na minusie. Przez to, że miałem mniejszą ilość krypto to bot mógł sobie pozwolić wydawać więcej $ na uśrednianie ceny przy danej krypto.

Załóżmy, że u Ciebie kupił 30 krypto wydajając $200, zostaje $300 na na ewentualne uśrednienia - za mało.
Mając $40k bot by miał już czym szaleć i gdy jakaś krypto mocno spadnie to może dokupić za więcej na dołku, potem odbije i mamy zysk Smile


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - korlim - 19-01-2024 21:27

ile wam wychodzi średni procentowy zysk w skali miesiąca ?


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - xdax1 - 20-01-2024 10:43

(19-01-2024 21:27)korlim napisał(a):  ile wam wychodzi średni procentowy zysk w skali miesiąca ?

@[korlim]
Gdybym w poprzednim miesiącu ten zarobek spieniężył i działał tylko na tej samej kwocie to byłoby to około 15%. Całą kwotę zostawiłem i działam na procent składny a nie tylko na kapitale początkowym.
W jednym z poprzednich postów pisaliśmy:

Cytat:U mnie prezentuje się to tak:

Kwota początkowa ~1700$
Wzrost 1967$ - 15.70%
po opłaceniu bota 1943$ - 14.29$

Oczywiście, każdy miesiąc będzie inny, to nie bot który działa codziennie tak samo, wszystko zależy od rynku, obecnie mamy spadki i ten miesiąc głównie przez ostatnie parę dni zamknie się na lekkim plusie u mnie, a jeszcze tydzień temu byłoby około 15-20%.

[Obrazek: NjX6GEi.png]

A więc podsumowanie kolejnego miesiąca:
Kwota początkowa ~1700$
1 miesiąc: Wzrost 1967$ - 15.70%
1 miesiąc: po opłaceniu bota 1943$ - 14.29%

obecny miesiąc: wzrost $1972
obecny miesiąc:: po opłaceniu bota 1972$ - 13,16$ (koszt bota mi się obniżył, bo kupiłem w promocji za $79 na 6 msc)

Zarobek wliczając koszty bota:
Kwota początkowa: ~$1700
Kwota po pierwszym msc: 1943$ wzrost o 14.29%
Kwota po drugim msc: 1958,84$ wzrost o 0.77% - mimo krwawienia rynku


RE: AI na Fali Kryptowalut: Twoja Wirtualna Asystentka na Giełdzie - ZajeNickol - 21-01-2024 20:18

Witam panowie tak na podsumowanie ostatnich 30 dni pracy bota podsyłam podsumowanie jak to wyglądało

Kwota początkowa - 498$
Kwota po opłacenia bota w poprzenim miesiącu - 551$ - 11.84%
Kwota zarobiona w tym miesiącu przed opłaceniem bota - 644$ - 16.87%
Kwota w tym miesiącu po opłaceniu bota - 618$ - 12.15%

W ostatnich 30 dniach bot grał głównie na BTC, ETH, BNB, SOL, SHIB, ARB, LINK.
Bez zmiennie zostawiałem BTC, ETH, BNB a reszta to była zmieniana na dniach.
Bot mógł zarobić mi troszkę wiecej ale eksperymentowałęm z ustawieniami i troszke przedobrzyłem z eksperymentami.