Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji (/Temat-PayB-zarabianie-na-zadaniach-w-aplikacji-mobilnej-dziennik-budowy-aplikacji-176283)

Strony: 1 2 3


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - ggusiaja - 28-11-2023 09:36

Również mogę potestowaćSmile


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 28-11-2023 15:31

(27-11-2023 21:58)Pioobo napisał(a):  Hej, jestem nowy i z chęcią potestuję.

(28-11-2023 09:18)chincyk napisał(a):  Jak tester potrzebny to i ja się zgłaszam Smile

(28-11-2023 09:36)ggusiaja napisał(a):  Również mogę potestowaćSmile

Zapraszam was na grupę telegram: https://t.me/+wDbBeeJh601lYzNk
To tam wrzucę informację o rozpoczęciu otwartych testów razem z linkiem do dołączenia.


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - mariusz42 - 30-11-2023 16:48

Super pomysł, mam nadzieje ze wypali powodzonka!
ps. chętnie potestuje jak będzie gotowy na telegrama rowniez dołączam Smile


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 30-11-2023 19:42

Post #4
Design - Punkty na nagrody czy inwestycje w rozwój konta?

Nie zwalniamy. Mamy już pewną bazę testerów za co bardzo dziękuję wszystkim chętnym i przypominam - rekrutacja ciągle otwarta!

Testerzy: 10+

Grupa telegram


[Obrazek: vfg24Ha.png][Obrazek: qICNHpq.png]



RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 05-12-2023 11:29

Post #5
Development
Aplikacja zawiera już większość funkcjonalności - autoryzacja, dashboard, historia. Aktualnie pracujemy nad podłączeniem pierwszego offerwala razem ze stroną ustawień. Po tym zostanie implementacja podstrony nagród i planowanie otwartych testów.

Design - Historia

[Obrazek: U2QmNns.png]



RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 12-12-2023 19:52

Post #6
Development
Poza implementacją wszystkich poprzednich widoków mamy już prosty serwer z autoryzacją przez SMS.

Design - Konto klienta + feed do zdobywania punktów

[Obrazek: 3xOAmw1.png]



RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 29-12-2023 17:24

Post #7
Design ukończony!

[Obrazek: oyrgOC3.png]

Wszystkie ręce na development Smile


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - dzemba - 04-01-2024 20:25

(29-12-2023 17:24)Styler napisał(a):  Post #7
Design ukończony!

Wszystkie ręce na development Smile

Byłem uczestnikiem kilku takich projektów, i ze smutkiem powiem, że poza jednym nigdy nie było jakiegoś dużego zysku Tongue Tyko farma botów wypaliła. Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej.


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 05-01-2024 16:56

(04-01-2024 20:25)dzemba napisał(a):  
(29-12-2023 17:24)Styler napisał(a):  Post #7
Design ukończony!

Wszystkie ręce na development Smile

Byłem uczestnikiem kilku takich projektów, i ze smutkiem powiem, że poza jednym nigdy nie było jakiegoś dużego zysku Tongue Tyko farma botów wypaliła. Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej.

Żeby lepiej wyskalować zarobki będę implementował wielu dostawców Wink


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - dzemba - 09-01-2024 20:55

(05-01-2024 16:56)Styler napisał(a):  
(04-01-2024 20:25)dzemba napisał(a):  
(29-12-2023 17:24)Styler napisał(a):  Post #7
Design ukończony!

Wszystkie ręce na development Smile

Byłem uczestnikiem kilku takich projektów, i ze smutkiem powiem, że poza jednym nigdy nie było jakiegoś dużego zysku Tongue Tyko farma botów wypaliła. Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej.

Żeby lepiej wyskalować zarobki będę implementował wielu dostawców Wink

Model biznesowy mi znany. Macie jakiś plan jak się wyróżnić spośród kilkudziesięciu identycznych aplikacji?