Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coins Wallet for bitcoin and litecoin - 2,01$ w LTC za rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Coins Wallet for bitcoin and litecoin - 2,01$ w LTC za rejestrację (/Temat-Coins-Wallet-for-bitcoin-and-litecoin-2-01-w-LTC-za-rejestracje-172628)

Strony: 1 2


RE: Coins Wallet for bitcoin and litecoin - 2,01$ w LTC za rejestrację - Morricorne - 07-10-2021 19:00

(07-10-2021 18:47)przemo1969 napisał(a):  
(07-10-2021 17:58)pkulma301 napisał(a):  Haha.Przecież to oszustwo.Ja przy probie wypłaty dostaje od nich info ze adres zly
@Morricone wyżej napisał, że ma wypłaty. Nie ma podstaw nie wierzyć w te zapewnienia, tym bardziej że bezinteresowne.

Zły adres w LTC jest normą. Często nie mogę wypłacić z jakiegoś miejsca na np. Coinbase czy Bison (przykładowo), ale Coinbase Wallet i BitBay wchodzą.
Przy czym BitBay ostatnio zrobił minimum wypłaty LTC 0,1 i opłatę 0,001 - więc nie polecam.
Nie wiem czemu tak jest z LTC, od dłuższego czasu widzę problemy z adresami.

Ja wypłacić nie mogę cały czas ten ltc jest. Ale przy próbie wypłaty mam zbyt mała ilość ltc. I nic z tym zrobić nie mogę. Wypłacam na konto ltc w kucoin i żadnego problemu z adresem


RE: Coins Wallet for bitcoin and litecoin - 2,01$ w LTC za rejestrację - przemo1969 - 07-10-2021 19:05

ROTFL Tak to napisałeś, że zrozumiałem, że już kilka wypłat było... Tongue
Jakby to było coś pewnego, to dopłaciłbym tam trochę, ale toto wygląda tylko tak sobie, więc nie wpłacę nic.


RE: Coins Wallet for bitcoin and litecoin - 2,01$ w LTC za rejestrację - pkulma301 - 07-10-2021 21:48

(07-10-2021 19:00)Morricorne napisał(a):  
(07-10-2021 18:47)przemo1969 napisał(a):  
(07-10-2021 17:58)pkulma301 napisał(a):  Haha.Przecież to oszustwo.Ja przy probie wypłaty dostaje od nich info ze adres zly
@Morricone wyżej napisał, że ma wypłaty. Nie ma podstaw nie wierzyć w te zapewnienia, tym bardziej że bezinteresowne.

Zły adres w LTC jest normą. Często nie mogę wypłacić z jakiegoś miejsca na np. Coinbase czy Bison (przykładowo), ale Coinbase Wallet i BitBay wchodzą.
Przy czym BitBay ostatnio zrobił minimum wypłaty LTC 0,1 i opłatę 0,001 - więc nie polecam.
Nie wiem czemu tak jest z LTC, od dłuższego czasu widzę problemy z adresami.

Ja wypłacić nie mogę cały czas ten ltc jest. Ale przy próbie wypłaty mam zbyt mała ilość ltc. I nic z tym zrobić nie mogę. Wypłacam na konto ltc w kucoin i żadnego problemu z adresem
Ja prubowalem wyplacic na portfel bitpay ani adrees ani kod qr.Z tego co się dowiedziałem kradną krypto.


RE: Coins Wallet for bitcoin and litecoin - 2,01$ w LTC za rejestrację - przemo1969 - 08-10-2021 06:45

U mnie przyjmuje adres z Coinbase Wallet, ale potem pojawia się info, że kwota za niska.