Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga na oszusta - Behaviorakles (/Temat-Uwaga-na-oszusta-Behaviorakles-172605)

Strony: 1 2 3 4


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - MaLiN - 14-09-2021 18:58

@[Behaviorakles] skoro dostałeś bana to na 99% z Twojego powodu, także to nie żadna wymówka.

Jeśli @[Limidos29] chce się z Tobą dogadać, to myślę że warto być fair.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 19:00

Kasa mi pilnie potrzebna. Więc albo pokryjmy to 50/50 albo chce 100zl do soboty w formie pożyczki.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Behaviorakles - 14-09-2021 19:02

(14-09-2021 18:58)MaLiN napisał(a):  @[Behaviorakles] skoro dostałeś bana to na 99% z Twojego powodu, także to nie żadna wymówka.

Jeśli @[Limidos29] chce się z Tobą dogadać, to myślę że warto być fair.

A założył Pan konto, że na 99 % z mojego powodu? I wie, jak funkcjonuje NBX?
Każdy, ale to każdy z Polski na praktycznie miesiąc, ma tylko po 3-4 poleconych.
Jestem takim człowiekiem, że jak ktoś Mi idzie na rękę, to dostaje pieniądze w 2-5 minut, ale nie mogę zapłacić za coś czego sam nie dostałem, bo kur*** nie oszukujmy się, każdy z nas na takich obiekcjach by zbankrutował.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 19:05

Póki co to ja mogę zbankrutować na takich ludziach jak Ty a nie na odwrót.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Behaviorakles - 14-09-2021 19:07

(14-09-2021 19:05)Limidos29 napisał(a):  Póki co to ja mogę zbankrutować na takich ludziach jak Ty a nie na odwrót.

Jak dla Ciebie chłopie 100 zł o które tak pultasz to bankructwo, to serio, ale to serio życzę Ci, żebyś wyszedł z tego nałogu w którym tkwisz.
I Niech Pan Jezus z Tobą.
Jeżeli coś się wyjaśni, a maila wysłałem, to pieniądze dam, jak sam je otrzymam, ale nikomu charytatywnie nic nie będę wysyłał, jesteśmy na forum o internetowym zarabianiu i tego się trzymajmy.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Eduardo213 - 14-09-2021 19:10

Nie rozumiem tego wcale.

Pożyczam pieniądze z banku, inwestuje je, okazuje się, że inwestycja nie wypaliła, tracę wszystko i co? I do banku napiszę, że ja nie zarobiłem to i kredytu nie spłace? Żałosne zachowanie, miałeś na tyle jaj i odwagi, żeby od kogoś wziąć, nie mając 100% pewności, że się uda, to teraz miej jaja i ponieś tego konsekwencje, tzn zwróć pieniądze, 100% tego co pożyczyłeś, a nie jakieś 50% czy wcale.
Zglaszaj chłopa od razu, może to nie jest jego pierwsza taka akcja, a może ostatnia. Raz się tak zachował, to zrobi to i następny raz.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Behaviorakles - 14-09-2021 19:14

Biedni na umyśle i finansowo, skoro człowiek piszę, że na Norweskiej giełdzie dostał bana, czy wy jesteście serio chorzy?
Że ktoś za wasze wyimaginowane 100 PLN w internecie na adres nieakceptowanych przez państwa kryptowalut przesłał środki?
To chore. Każdemu od którego dostałem, oddawałem w kilka minut, tutaj nie oddam, bo sam nie dostałem, koniec tematu.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - MaLiN - 14-09-2021 19:17

(14-09-2021 19:02)Behaviorakles napisał(a):  
(14-09-2021 18:58)MaLiN napisał(a):  @[Behaviorakles] skoro dostałeś bana to na 99% z Twojego powodu, także to nie żadna wymówka.

Jeśli Limidos29 chce się z Tobą dogadać, to myślę że warto być fair.

A założył Pan konto, że na 99 % z mojego powodu? I wie, jak funkcjonuje NBX?
Każdy, ale to każdy z Polski na praktycznie miesiąc, ma tylko po 3-4 poleconych.
Jestem takim człowiekiem, że jak ktoś Mi idzie na rękę, to dostaje pieniądze w 2-5 minut, ale nie mogę zapłacić za coś czego sam nie dostałem, bo kur*** nie oszukujmy się, każdy z nas na takich obiekcjach by zbankrutował.

Nie muszę zakładać. Z reguły bany są za złamanie regulaminu, dlatego 1% daje jako błąd/przypadek. Jednakże to nie daje Tobie opcji umycia rąk od zaistniałej sytuacji. Choć usługa nie została sfinalizowana to zarówno jedna jak i druga strona sporu jest sobie winna problemu. Idąc Twoim tokiem rozumowania, mógłbym na dobrą sprawę też kombinować i pisać specjalnie ludziom, którzy ze mną czasami robią wymiany, że nie dostałem pieniędzy bo mam blokade konta. Radzę się dogadać, no chyba że rzeczywiście masz sporo czasu na wyjaśnienia.

@[Limidos29] Jest możliwość odzyskania tych pieniędzy, napisanie do supportu lub coś w ten deseń?


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Behaviorakles - 14-09-2021 19:19

To jest słowo przeciwko słowu, on ma screeny ja mam screeny.


RE: Uwaga na oszusta - Behaviorakles - Limidos29 - 14-09-2021 19:26

(14-09-2021 19:17)MaLiN napisał(a):  
(14-09-2021 19:02)Behaviorakles napisał(a):  
(14-09-2021 18:58)MaLiN napisał(a):  @[Behaviorakles] skoro dostałeś bana to na 99% z Twojego powodu, także to nie żadna wymówka.

Jeśli Limidos29 chce się z Tobą dogadać, to myślę że warto być fair.

A założył Pan konto, że na 99 % z mojego powodu? I wie, jak funkcjonuje NBX?
Każdy, ale to każdy z Polski na praktycznie miesiąc, ma tylko po 3-4 poleconych.
Jestem takim człowiekiem, że jak ktoś Mi idzie na rękę, to dostaje pieniądze w 2-5 minut, ale nie mogę zapłacić za coś czego sam nie dostałem, bo kur*** nie oszukujmy się, każdy z nas na takich obiekcjach by zbankrutował.

Nie muszę zakładać. Z reguły bany są za złamanie regulaminu, dlatego 1% daje jako błąd/przypadek. Jednakże to nie daje Tobie opcji umycia rąk od zaistniałej sytuacji. Choć usługa nie została sfinalizowana to zarówno jedna jak i druga strona sporu jest sobie winna problemu. Idąc Twoim tokiem rozumowania, mógłbym na dobrą sprawę też kombinować i pisać specjalnie ludziom, którzy ze mną czasami robią wymiany, że nie dostałem pieniędzy bo mam blokade konta. Radzę się dogadać, no chyba że rzeczywiście masz sporo czasu na wyjaśnienia.

@[Limidos29] Jest możliwość odzyskania tych pieniędzy, napisanie do supportu lub coś w ten deseń?

To jest krypto. Gdzie wyślesz, jak wyślesz I do kogo nikogo to nie obchodzi. I nie ma szans odzyskania takich pieniędzy.
Co za chłop z tego gościa, mam nadzieję że karma wróci do niego z większą siłą A ja jutro zgłaszam sprawę na policję bo widzę że na polubowne rozwiązanie sprawy nie ma szans. A moderacja zrobi z tym użytkownikiem co chce.
Tylko jak by podał np zły adres do przelania albo ja ja bym mu podał błędny numer tel do blik A by mi wysłał pieniadze A jak bym nie dostał to co, wyslalaby mi 2 raz na dobry? Wątpię. . .