Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na shitcoinach da się zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy na shitcoinach da się zarobić? (/Temat-Czy-na-shitcoinach-da-sie-zarobic-172596)

Strony: 1 2


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - xdax1 - 15-09-2021 08:21

O ciekawe, można zarobić jak i szybko stracić, trzymam kciuki i będę śledził.


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - Matoro132 - 16-09-2021 13:44

(14-09-2021 21:40)Degrades napisał(a):  Podobna historia z tymi 20$ jak u mnie .Przeglądałem tiktoka i pamiętam, że wpadłem na jakiś filmik o safemoonie jak wystartował jeszcze i se sprawdziłem mówię a co mi tam i jak desperat ostatnie 40$ w to wsadziłem . Siedzisz w tym więc pewnie pamiętasz jakie było bum na SM także wypłaciłem z tych 40$ koło tysiaka (jakbym przytrzymał to wyjalbym tyle że miałbym spokój na długo ale cóż kto mógł wiedzieć .. niestety ukuło w cztery litery .) Potem tego tysiaka wsadziłem w safemars jak jeszcze byl legit pamiętam wszedłem jak byl po 0.00000002 wyjąłem jakieś 12 k $ po miesiącu jakoś najlepsze jest to że jak wyjąłem padł na łeb na szyję ten coin .. i później shiba wspaniała która mogła mnie zrobić milionerem ale wiadomo emocje wygrały i za szybko exit zrobiłem ... nigdy więcej. Wyjąłem tyle ile musiałem żeby się pospłacać reszte porozmieszczałem w inne coiny (mam koło 12 w wallecie) i czekam na lepsze czasy . Wpadłem na Twój dziennik i muszę się zainteresować tym bo ładne kwoty siadają jak podejdziesz do tego na chłodno . W każdym bądź razie super robota i czekam na kolejne wpisy !

Na pewno jeszcze będzie kilka projektów które zrobią te 1000x tylko najważniejsze to wierzyć mocno w projekt i holdować.


Wczoraj złapała mnie pierwsza strata od prowadzenia dziennika. -0.2bnb czyli jakieś 85$ :/ Udało mi się ją trochę odrobić bo wyszedłem z projektu w który wszedłem w ostatniej chwili przed końcem presale 0.1bnb na plus. Do tego wpadło kolejne 35 tokenów za NFT z P4 i w związku, że nie chce zamknąć dnia na stracie to sprzedaje 60 tokenów i wychodzi mi za nie 0.2bnb

Znajomy mnie namawiał przedwczoraj, abym kupił BabyFloki który miał na tamten moment 150k mc, ale jakoś nie byłem nim zainteresowany i kupiłem go wczoraj jak zobaczyłem jakie tam kwoty wchodzą. Kupiłem przy 560k mc i aktualnie jest ok 1.5mln mc więc prawie 200% na plus. Jeszcze chwile go potrzymam bo bilbordy są w drodze, duża reklama i możliwość napisania tweeta przez elona również jest. Nazywa się BabyFloki więc jak tylko elon coś napisze o flokim to będzie boom. Ostatni jego tweet spodobał wzrost FLOKI o 1300%. Do tego poprzedni projekt dewelopera osiągnął 33mln mc więc wie co jest 5.

Ile dziś zarobiłem?

P4: 0.2bnb = 85$
P7: -0.2bnb = -85$
P8: 0.1bnb = 42.5$
P9: W trackie, aktualnie ok 200% na plus
R2: 6$ w HERO

*P = Project
*R = Reward
*T = Trade

Suma:

Dzień #4
862.5usd / 3357pln


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - adiif1 - 17-09-2021 06:55

Wspaniałe to wygląda, polecasz wchodzic w takie projekty sporo mniejszymi sumami powiedzmy kilka usd?
Masz może własnego discorda? Można by było.odpalac jakiś % za tipy ;$
Jak odbiera się rewardy z hero? Bo sam posiadam kilka sztuk ale u mnie liczba praktycznie stoi w miejscu


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - prymul1 - 17-09-2021 09:52

@[Matoro132] Świetny dziennik! Sam również śledzę różne presale i staram się do nich zakwalifikować Smile Daj znać jak będziesz uruchamiał własny projekt, chętnie pomogę i zainwestuję. Dziennik będę śledził. Jak masz jakieś fajne presale to wrzucaj refliniki, chętnie się zarejestruję, co i zwiększy twoje szanse kwalifikację Smile


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - Matoro132 - 17-09-2021 18:17

(17-09-2021 06:55)adiif1 napisał(a):  Wspaniałe to wygląda, polecasz wchodzic w takie projekty sporo mniejszymi sumami powiedzmy kilka usd?
Masz może własnego discorda? Można by było.odpalac jakiś % za tipy ;$
Jak odbiera się rewardy z hero? Bo sam posiadam kilka sztuk ale u mnie liczba praktycznie stoi w miejscu


W większości presale minimalnie można wejść 0.1bnb i mimo wszystko to się opłaca. Są też takie gdzie min to 0.01bnb, ale chyba nie ma sensu wchodzić za taką kwotę bo więcej wyjdzie Ci za transfery, swapy i aprovy niż zarobisz.

Nie mam własnego discorda i nie mentoruje.

Reward z Hero było z projektu gdzie za holdowanie dostawało się rewardsy w hero. Dzisiaj wyszedł updated na yt i będzie airdrop dla holdersów hero.


(17-09-2021 09:52)prymul1 napisał(a):  @[Matoro132] Świetny dziennik! Sam również śledzę różne presale i staram się do nich zakwalifikować Smile Daj znać jak będziesz uruchamiał własny projekt, chętnie pomogę i zainwestuję. Dziennik będę śledził. Jak masz jakieś fajne presale to wrzucaj refliniki, chętnie się zarejestruję, co i zwiększy twoje szanse kwalifikację Smile

Dzięki wielkie. Jedyny projekt którego jestem teraz pewny to to https://t.me/MadWorldCrypto
https://sweepwidget.com/view/30706-ymah8w7i/l5u13h-30706

Tworzy go MadJoe który był Adminem w Kabosu i to dzięki niemu osiągneło prawie 100mln mc w jeden dzień i teraz uruchamia swój własny projekt. Tutaj link do jego kanału na telegramie, a wyżej jest do projektu i reflink do whitelisty Smile

https://t.me/MadLabDefi

Aktualnie się rozchorowałem i nie mam siły siedzieć przed komputerem. Wyszedłem jedynie z P6 na lekki plus ale nawet tego nie wpisuje bo więcej wydałem próbując to sprzedać niż zarobiłem. Jestem dziś na 3 wl. 2 projekty mają właśnie presale, ale raczej w nie nie inwestuje. Bo jeden ma launch za 2h, a drugi jakoś słabą ma aktywną społeczność. Jeszcze o 22 jeden presale i może w niego wejdę. Tak to na dzisiaj tyle. Zobaczymy jak się jutro będę czuł.

Reszta w trackie.

Ile dziś zarobiłem?

P6 = 0

*P = Project
*R = Reward
*T = Trade

Suma:

Dzień #5/6
862.5usd / 3357pln


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - Matoro132 - 18-09-2021 16:11

Na dzisiaj nie ma za zbyt ciekawych projektów. Raczej w nic dziś nie wchodzę bo tak naprawdę nie ma w co.

Aktualnie jestem załadowany w P6 czyli BabyFloki. Dobiliśmy dzisiaj 6mln mc i aktualnie konsolidujemy w okolicy 6/4mln. Jeszcze z niego nie wychodzę. Super społeczność i jeszcze nie ma cmc, ani trending na dextools. Dużo reklam jest w drodze i do tego kolejne dwa bilbordy. Jeden już jest zaraz obok spacex, a kolejny będzie niedaleko domu elona muska.

Aktualnie stan portfela na babyfloki wygląda tak. Po lewej jest za ile kupiłem, a po prawej aktualna wartość

[Obrazek: 242170765_4355393494543573_3056864828022...e=616ACB1B]

[Obrazek: 242171345_239094588151740_85723119306206...e=616C4456]


Ile dziś zarobiłem?

R3 = 42$ w DOGE

*P = Project
*R = Reward
*T = Trade

Suma:


Dzień #7
904.5usd / 3542pln


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - dawid327 - 19-09-2021 00:20

Słyszałeś coś o MoonPirat ? Kiedyś kupiłem trochę coinów za 10-12 $ teraz jest to warte 0.23$ Jerk . Jak robiłem rozeznanie co to za coin to sporo było optymistów Lol. A teraz nawet im stronka nie działa beka


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - Eduardo213 - 19-09-2021 08:03

(19-09-2021 00:20)dawid327 napisał(a):  Słyszałeś coś o MoonPirat ? Kiedyś kupiłem trochę coinów za 10-12 $ teraz jest to warte 0.23$ Jerk . Jak robiłem rozeznanie co to za coin to sporo było optymistów Lol. A teraz nawet im stronka nie działa beka

Jakoś tak mi się skojarzyło..Big Grin




[Obrazek: comment-16097470659-S3-Qn0z-Nl-Ujn2lk-P6...0h627f.jpg]


RE: Czy na shitcoinach da się zarobić? - Matoro132 - 28-09-2021 13:23

Update.

Cały tydzień przechorowałem. Niestety red market przeleżałem w łóżku i nie miałem nawet okazji żeby z czegoś wyjść, ani w nic wejść. Dopiero dzisiaj wracam do pracy. Wieczorem będzie presale MadWorld i mam nadzieje, że dostane się na whiteliste. Przez tydzień przybyło trochę doge, ale to dopisze to wieczorem i zedytuje post. Jedne co zrobiłem to wyszedłem z BabyFloki tym co wszedłem na ath. Dodam, że na ATH miałbym 30k czystego profitu, ale trzymam dzielnie. Jak tylko wleci CMC to ruszy gruby marketing. W tym samym dniu co zostaną listowani na CMC, uruchamiają bilboard na Times Square.

//edit

Udało mi się dostać na presale MadJoe. Nie sprzedaje jak na razie. Akutalnie 230% na plus, więc jest nieźle i cena nawet się trzyma.

Sprzedałem kolejne NFT tym razem za 0.18bnb czyli ok 65$

Reward w DOGE za trzymanie babyfloki przez te 10 dni wyszło 180$ więc też całkiem spoko.

Zostało 2 dni do końca miesiąca. Jak MadJoe ładnie siądzie to mimo 10 dniowej przerwy uda się zakończyć miesiąc zgodnie z zaplanowanym celem.


Ile dziś zarobiłem?

P4 = 0.18bnb ~65$
R4 = 180$ w DOGE
P10 = W trakcie (aktualnie 230% na plus)

*P = Project
*R = Reward
*T = Trade

Suma:

Dzień #17
1149,5usd / 4560pln

//edit update

Z MadWorld czekam na cmc i cg jest fasttracking więc dziś albo jutro powinien być projekt listowny.

BabyFloki pięknie poszybował po listingu na cmc. Od wczoraj jakieś 300% urósł. Lada moment rusza bilboard więc też super.

Dzisiaj raczej w nic nie wchodzę. Bez ciśnienia bo nie ma jakiś super projektów.

Ile dziś zarobiłem?



*P = Project
*R = Reward
*T = Trade

Suma:

Dzień #18
1149,5usd / 4560pln