Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Sprzedaż multikont hostingowych allegro - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Sprzedaż multikont hostingowych allegro (/Temat-Sprzedaz-multikont-hostingowych-allegro-172490)

Strony: 1 2


RE: Sprzedaż multikont hostingowych allegro - Krzychu102 - 31-08-2021 18:32

(30-08-2021 14:10)michalp82 napisał(a):  Akcja by przyciagnac wiecej kupujacych i tyle.
Nie rozni sie niczym od kupna pojedynczego konta premium.
Tutaj wykorzystując ten sam adres email rejestruja konta w kilku firmach, ustawiaja to samo haslo wszedzie i sprzedaja jako niby pakiet.
Te firmy nie maja ze soba niczego wspolnego wiec nie ma jednego magicznego sposobu by zalozyc na raz wszedzie konta Wink

Z ciekawości zapytam, orientujesz się jak działają takie oferty? Ktoś udostępnia swoje konto na chomikuj i osoby postronne pobierają z niego pliki?
https://allegro.pl/oferta/chomikuj-transfer-nitton-20-gb-30-dni-9272277290

#Edit Nie wiem czy dobrze myślę ale chodzi oto żeby kupować pakiety 180 dniowe i sprzedajesz jako 30 dniowe po to aby po 30 dniach kupiły inne albo te same osoby ( chodzi oto żeby starczyło na dłużej tak?)


RE: Sprzedaż multikont hostingowych allegro - Shafu - 13-01-2022 21:04

Przypadkiem na allegro nie są zabronione konta?

Znam osoby co do gier mocno usuwane mają oferty, jak z takimi servisami?


RE: Sprzedaż multikont hostingowych allegro - Shimeon - 22-08-2022 18:37

(27-08-2021 08:49)michalp82 napisał(a):  Na wszystkich wyzej napisanych hostingach w wiekszosci jest opcja blokady zmiany hasla lub wrzucenie 2FA wiec nikt wam nic nie zmieni. Zreszta na aukcji wystarczy zaznaczyc, ze konto bez mozliwosci zmiany danych dostepowych.

Mógłby mi ktoś z forum dokładniej objaśnić zasadę działania weryfikacji dwu-etapowej, z wykorzystaniem kodu QR? Włączyłem ją u siebie na swoim koncie rapidgator, zeskanowałem kod przez "Authenticator" i teraz, gdy odpalam wtyczkę to za każdym razem wyświetla się inny 6-cyfrowy numer - w razie próby włamania na konto, dostaję powiadomienie mailem i poza ewentualną zmianą hasła muszę coś jeszcze wykonać?