Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych (/Temat-HI-COM-Airdrop-dla-cierpliwych-172386)

Strony: 1 2 3


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - mintek14 - 15-08-2021 21:48

(15-08-2021 14:51)przemo1969 napisał(a):  Akurat ja nic takiego nie zaobserwowałem. Skoro jesteś tutaj, to z pewnością podajesz swój numer w wielu miejscach, także ja by, tego nie łączył.
Generalnie podałem numer juz tyle razy, a nie mam żadnych problemów z niechcianymi rozmowami. Poza garnkami, pościelą i badaniami słuchu, ale to trwa od lat i wygląda mi na losowe generowanie.

Oczywiście że łącze to z tym bo ledwo podałem numer 3 dni temu i się wszystko zaczęło, gdzie pół roku miałem spokój. Znajomy ma dokładnie ten sam problem


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - Atypowys - 16-08-2021 11:32

(15-08-2021 21:48)mintek14 napisał(a):  
(15-08-2021 14:51)przemo1969 napisał(a):  Akurat ja nic takiego nie zaobserwowałem. Skoro jesteś tutaj, to z pewnością podajesz swój numer w wielu miejscach, także ja by, tego nie łączył.
Generalnie podałem numer juz tyle razy, a nie mam żadnych problemów z niechcianymi rozmowami. Poza garnkami, pościelą i badaniami słuchu, ale to trwa od lat i wygląda mi na losowe generowanie.

Oczywiście że łącze to z tym bo ledwo podałem numer 3 dni temu i się wszystko zaczęło, gdzie pół roku miałem spokój. Znajomy ma dokładnie ten sam problem

U mnie i moich znajomych nie ma takiego problemu, musiałeś gdzieś indziej podać nr Wink


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - przemo1969 - 16-08-2021 12:17

Dokładnie. Zresztą zauważylem, że te zagraniczne strony nie handlują numerami. Srach podać to w Polsce, Chwilówka, ankieta, coś w tym stylu.


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - XvAK - 30-11-2021 16:06

Wypłacał ktoś już i wymieniał na PanCakeSwap? Wypłaty chyba są już możliwe, a na sieci BSC fee wynosi 10 HI


RE: HI.COM - Airdrop dla cierpliwych - przemo1969 - 30-11-2021 16:37

Środki z dropa mają się zacząć uwalniać po roku od startu. Dzień po dniu, tak jak były zdobywane.
Domyślam się, że wypłaty mogą być dostępne dla tych, którzy kupili.


Hi.com! Zarabiaj od 1.28$ na prezentach! - rooney997 - 20-12-2021 10:54

Klikaj w prezenty na stronie Hi.com!

Odbieraj codziennie prezent od 1.28$!!

Hi.com współpracuje z takimi firmami jak: HBO MAX, DISNEY, NETFLIX, KINDLE, SPOTIFY, PLAY STATION PLUS i wiele więcej!

Link: https://hi.com

INSTRUKCJA

Krok I - Znajdź przycisk Web App
Krok II - Kliknij w niego.
Krok III - Przejdź do tworzenia konta naciskając -Sign in lub Zarejestruj się.
Krok IV - Wpisz swój numer telefonu.
Krok V - Przepisz kod weryfikacyjny, który przyjdzie w SMSie.
Krok VI - Wpisz swoje hasło (najlepiej sobie je zapisz, by nie zapomnieć!).

Jeśli chcesz odebrać bonusy!!

Krok VIII - Naciśnij przycisk "Submit".
Krok IX - Naciśnij "Start now".
Krok X - Zaloguj się na swoje konto korzystając z danych, które wpisałeś podczas rejestracji.

To wszystko!

Jeśli zalogujesz się na konto w górnym prawym rogu jest ikonka "prezent" kliknij ją i odbierz od 1.28$ dziennie!!

Zapytaj swoich domowników i poleć im tą stronę! Pozdrawiam!!


Ze wszelkimi pytaniami proszę pisać! wow



RE: Hi.com! Zarabiaj od 1.28$ na prezentach! - pitekjunior8 - 20-12-2021 18:37

po ilu jest wypłata ktoś mi mówił ze po roku ale chyba można odrazu


RE: Hi.com! Zarabiaj od 1.28$ na prezentach! - marines27 - 20-12-2021 20:22

poszedł ref Wink


RE: Hi.com! Zarabiaj od 1.28$ na prezentach! - rooney997 - 20-12-2021 20:53

(20-12-2021 18:37)pitekjunior8 napisał(a):  po ilu jest wypłata ktoś mi mówił ze po roku ale chyba można odrazu

(EDYTOWANE) TO prawda jesli masz w portfelu w miejscu Nagród trzeba poczekać rok na wypłacenie.

(20-12-2021 20:22)marines27 napisał(a):  poszedł ref Wink

Dziękuje bardzo za refa! W razie pytań priv Smile


RE: Hi.com! Zarabiaj od 1.28$ na prezentach! - ptasiorex - 20-12-2021 23:26

Poszło z refa, zobaczymy czy warto Smile