Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komu mam wierzyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Komu mam wierzyć? (/Temat-Komu-mam-wierzyc-17212)

Strony: 1 2


RE: Komu mam wierzyć? - paskur - 28-11-2010 19:51

Up proponuje przeczytać wywiad z administratorem i potem się wypowiadać


RE: Komu mam wierzyć? - CrisPL - 29-11-2010 19:24

(28-11-2010 18:13)Magnus napisał(a):  Lockerz i Thisbox najlepsze z tych co podałeś.

A takeagift.pl jest najgorszy czy jak bo tam to mam nadzieję zdobyć 30zł doładowanie Smile


RE: Komu mam wierzyć? - Seth Neviel - 29-11-2010 22:06

jak chcesz tam zdobyc 30zł to zbierz minimum 400k pkt Wink


RE: Komu mam wierzyć? - Surlope - 30-11-2010 14:48

Czasem najprostsze rzeczy zdają sie komuś trudne.

Przecież proste jest to, że musi się opłacać robić to wszystko. ( Tylko w niektórych portalach rzeczywiście łatwiej jest zebrać nagrodę, a na niektórych trudniej - a na niektórych nie wysyłają Jerk2) Jakby się nie opłacało to po co ktoś ( w tym wypadku Admin) tworzył taką stronę o tematyce lockerz ? Głupotą jest pytać o takie coś na odpowie , to portal dla dzieci Neo ( max 16 lat ) które są tak ograniczone do naszej-klasy, 'fejsbuka' - tibi. Xpokerface Pewnie większość która Ci tam odpowiedziała to nawet nie wie co to jest Lockerz, TAG - TB - UW , etc... Zalogowali się na lockerz i myśleli że w tydzień uzbierają na Laptopa albo Ipoda i płaczą ""że '*********' portal. Nic się nie da wygrać ... ""

Co do portali które naprawdę opłaca się zbierać PKT - logować :

- TAG ( Take a Gift )
- TB ( ThisBox)
- UrwijNagrody ( UW )
- Lockerz

Dla mnie to są najlepsze portale , z darmowymi nagrodami na których zbieram PKT. Zresztą jak nie masz co robić w domu , to przynajmniej robisz coś pożytecznego, co może Ci przynieść korzyść i zbierasz PTZ Heart


RE: Komu mam wierzyć? - InTeR - 07-12-2010 15:08

Wszystko zależy od tego co lubisz Wink
Np. Na ThisBox są restocki "zręcznościowe" chociaż ma się to zmienić na aukcje + zwykłe restocki.
Na twoim miejscu bym próbował. Jednak np. na TakeAGift będziesz "starsy" zbierał długo i wystarczy Ci na koszulkę za 470k Starsów.
Można zdobyć ok. 6k dziennie na najlepszym rodzaju konta Wink (Jeśli się nic nie zmieniło)