Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kod zniżkowy do Aliexpress -4$ na zakupach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Kod zniżkowy do Aliexpress -4$ na zakupach. (/Temat-Kod-znizkowy-do-Aliexpress-4-na-zakupach-171967)

Strony: 1 2


RE: Kod zniżkowy do Aliexpress -4$ na zakupach. - rayden - 20-07-2021 14:47

Tak ale mimo wszystko często Ali lubi sobie zablokować zamówienie mimo nowego konta, IP, karty. Zauważyłem, że jak się robi 2-3 zamówienia dziennie to przechodzi ładnie. Z większą ilością mam problem.


RE: Kod zniżkowy do Aliexpress -4$ na zakupach. - ggusiaja - 20-07-2021 16:02

(20-07-2021 14:47)rayden napisał(a):  Tak ale mimo wszystko często Ali lubi sobie zablokować zamówienie mimo nowego konta, IP, karty. Zauważyłem, że jak się robi 2-3 zamówienia dziennie to przechodzi ładnie. Z większą ilością mam problem.

Ja raczej używam od czasu do czasu więc takiego problemu jeszcze nie miałam, ale tak jak mówisz może być problem przy większej ilości zakupów jednego dnia. Myślę, że i tak się opłaca w porównaniu do ich kodu dla nowych użytkowników.


RE: Kod zniżkowy do Aliexpress -4$ na zakupach. - zelipapa123 - 01-11-2021 10:56

socialgood daje zwrot za zakupy na ali, bodajże 100%


RE: Kod zniżkowy do Aliexpress -4$ na zakupach. - mistrzkierownicy - 06-11-2021 16:05

A ktoś słyszał o promce Social Good? Dają 100% zwrotu w kryptowalucie za zakupy na ali/wish itd. Ktoś to robił?