Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! (/Temat-CoinSmart-Zdobywaj-darmowe-BTC-dzieki-quizom-171651)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Kakashi69 - 10-06-2021 00:49

Źle napisałem. Do wymiany tych BTC trzeba mieć minimum 0.001 BTC.


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mazarini - 10-06-2021 01:26

Ała, czyli pokomplikowali trochę sprawę. Znajdzie się jakieś rozwiązanie, oni cały czas coś tam zmieniają na tej stronce


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mazarini - 10-06-2021 21:41

Pojawiła się aktualizacja głównego postu z odpowiedziami na 2 nowe quizy:

1) https://www.coinsmart.com/blog/litecoin-vs-bitcoin-cash-the-biggest-bitcoin-forks/

2) https://www.coinsmart.com/blog/what-are-hardware-wallets/


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - SkylineR34 - 13-07-2021 18:25

Jest 5 nowych quizów, ale odpowiedzi nie znam.

Ps. Jak tam sprawa z wymianą tych btc? Coś się zmieniło, są jakieś sposoby na to?


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mrsqnx1899 - 24-07-2021 02:05

Najlepiej zebrane środki wymienić na jakąś inną kryptowalute, którą można wypłacić przy minimum prowizji, ja miałem 6$ w BTC które zamieniłem na - 18.00627328 XLM. Wypłata zrealizowana na Coinbase w 3 minuty, a prowizja to tylko 0.00003 XLM
[Obrazek: btc-na-xlm.png]


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - SkylineR34 - 24-07-2021 07:38

Odp do 5 nowych quizów:
Kod:
*What Are Paper Wallets:
1. Cold wallets
2. Your savings account
3. Multiple

*Bitcoin vs Cardano
1. Cardano
2. Cardano
3. Bitcoin

*Ethereum vs EOS
1. EOS
2. EOS
3. You own your resources

*What is Tether
1. DAI
2. Tether Limited
3. All of the above

*Bitcoin vs Ripple
1. Bitcoin
2. Bitcoin
3. Ripple



RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mazarini - 24-07-2021 10:30

@[SkylineR34] Dzięki wielkie za interakcje i aktualizacje wątku z aktualnymi odpowiedziami - u mnie ostatnio ciężko z czasem, a upomnienie za ostatnią aktualizację też w pewnym stopniu zabrało mi animusz Wink P.S Jak już wspomniałem wyżej cały czas wprowadzane są zmiany, więc jeśli znowu przesuną limity i nie będzie można swapować do XLM, EOS czy BCH to wystarczy po prostu trochę cierpliwości


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - SkylineR34 - 24-07-2021 11:01

Ja miałem problem ze zmianą BTC na XLM (lub cokolwiek) klikając u góry w wallet i swap.
Ale jak się okazuje na głównej stronie po prawej wymiana przez 'Smart' przechodzi bez problemu.


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Behaviorakles - 27-07-2021 07:46

No coś tak nie bardzo w poniedziałki dopisują za Quizy Cool


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Airek - 27-07-2021 07:51

Ja pytałem na czacie i w środy niby..