Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porównywarka finansowa od polky - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Porównywarka finansowa od polky (/Temat-Porownywarka-finansowa-od-polky-171070)

Strony: 1 2


RE: Porównywarka finansowa od polky - dzemba - 08-11-2021 18:01

Aleś odkopał XD wiadomo, że zdechło...


RE: Porównywarka finansowa od polky - WhiteNigga - 14-11-2021 23:05

(16-03-2021 13:13)bossos napisał(a):  Nie chcę cię zniechęcać, ale nie marnuj swojego czasu na to. Mam stronkę o takiej tematyce, która posiada bardzo silne linki. Miesięczne koszty SEO wynosiły sporo, a zysk jest marny. Dodam, że strona jest mega zoptymalizowana, treści unikalne a w dodatku spada zainteresowanie, ale powodzenia Smile A i nie mówię tego, bo boję się konkurencji, bo i tak nie prześcigniesz mojej strony tak jak ja nie prześcignę nigdy bankiera Smile

P.S Wróć do mojego wpisu za pół roku i przemyśl jeszcze raz co napisałem Wink

W takim razie ty też nie marnuj swojego czasu i przestan się tym zajmować haha co za gościu


RE: Porównywarka finansowa od polky - polky - 24-05-2024 15:39

(08-11-2021 18:01)dzemba napisał(a):  Aleś odkopał XD wiadomo, że zdechło...

Zdechnąć nie zdechło, po prostu odpuściłem wchodzenie na forum. Sam projekt działa dosyć niezłe.

Przyznam, że branża ciężka ale będąc upartym można się trochę porozpychać łokciami.
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2024-05-24-o-16-25-31.png]