Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro (/Temat-Dropshipping-PL-Wlasny-sklep-plus-Allegro-170783)

Strony: 1 2


Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - Matixio - 27-03-2021 06:31

Zna się ktoś dobrze na dropie i chciałby pomóc wystartować?? Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - Ipol - 05-04-2021 15:20

Też będę wdzięczna za pomoc


RE: Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - KingaSkyShop - 09-04-2021 08:52

Bezpłatne materiały dotyczące dropshippingu są dostępne na blogu Sky-Shop.pl, udostępniane podczas bezpłatnych webinarów (zakładka "webinar" na stronie www) oraz w e-booku dostępnym po założeniu sklepu testowego.
Resztę czasu warto poświęcić na zdobywanie wiedzy dotyczącej marketingu, narzędzi analitycznych, kwestii prawnych.


RE: Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - Mike66 - 15-04-2021 13:05

Jesli któs mógłby przyblizyc mi troche temat dropshipingu na pw byłbym bardzo wdzięczny.
Jak nawiązać kontakt z hurtownia?
Czy musze mieć działalność?


RE: Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - experimental - 15-04-2021 14:23

(27-03-2021 06:31)Matixio napisał(a):  Zna się ktoś dobrze na dropie i chciałby pomóc wystartować?? Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
(05-04-2021 15:20)Ipol napisał(a):  Też będę wdzięczna za pomoc
(15-04-2021 13:05)Mike66 napisał(a):  Jesli któs mógłby przyblizyc mi troche temat dropshipingu na pw byłbym bardzo wdzięczny.
Jak nawiązać kontakt z hurtownia?
Czy musze mieć działalność?
Jeśli w taki sposób szukacie informacji, to znając temat mogę wam doradzić jedno: dajcie sobie z tym spokój


RE: Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - shf - 15-04-2021 15:41

(09-04-2021 08:52)KingaSkyShop napisał(a):  Bezpłatne materiały dotyczące dropshippingu są dostępne na blogu Sky-Shop.pl, udostępniane podczas bezpłatnych webinarów (zakładka "webinar" na stronie www) oraz w e-booku dostępnym po założeniu sklepu testowego.
Resztę czasu warto poświęcić na zdobywanie wiedzy dotyczącej marketingu, narzędzi analitycznych, kwestii prawnych.

Warto zaznaczyć, że darmowe jest 14 dni Big Grin potem należy opłacić usługę. Na szczęście jestem czujny i przypomniałem za Ciebie Smile


RE: Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro - SkyTouch - 18-04-2021 15:51

Dobry temat, będę zaglądał