Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] (/Temat-Podbijamy-Holandie-doganiamy-kolegow-E-Commerce-169970)

Strony: 1 2


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Faffik - 25-02-2021 10:52

(21-02-2021 21:55)experimental napisał(a):  @Faffik - W Amku pracowałem w firmie znajomego, zawsze podobał mi się klimat i chciałem w nim trochę pomieszkać. Fajne miasto ale nie na dłużej niż pół roku jak dla mnie impreza


Czekam na update jak tam idzie Smile

Haha Amsterdam jest niebezpieczny pod tym wzgledem Jerk2


A co do biznesu, ponizej wrzuce zdjecie ze styczniowego dochodu. Idzie dobrze jak narazie z 1 produktem, zamowilem kolejny produkt z tej samej kategorii ktory, 200 sztuk mini testera 20ml oraz 100 sztuk glownych na sprzedaz. I obecnie omawiam 3 produkt z chinczykami. Oraz zalozylem instagrama i postaram sie go jakos wybic zeby bylo te pare tys followersow chociaz.





[Obrazek: omzet.png]