Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € (/Temat-Reelzone-app-darmowe-turnieje-spolecznosciowe-na-sloty-z-mozliwoscia-wygrania-%E2%82%AC-169342)

Strony: 1 2 3 4


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - malpa2 - 04-10-2020 09:08

(03-10-2020 23:15)Komandos823 napisał(a):  Ja podałem im dane do przelewu z N26. Także jak masz Revoluta, Monese, N26 itd. to tam możesz odebrać nagrodę. A na konto polskie to stracisz tam coś na przewalutowaniu i może twój bank pobrać opłatę od przelewu zagranicznego. Niezbyt jest to dobra opcja.

Wystarczy podac polski numer konta walutowego i nic nie stracisz na przewalutowaniu. Bank nie pobierze opłaty za taki przelew ponieważ jest to przelew SEPA w € i takie są ogólnie bezpłatne Wink


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - kotojelen15 - 07-10-2020 10:19

Wygrał ktoś jeszcze czy tylko ta jedna osoba?


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Majka - 07-10-2020 11:05

Próbuje 4 dni ale narazie za dobrze to nie idzie, choć raz byłam w pierwszej 10 w turnieju.


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - kotojelen15 - 07-10-2020 11:18

Czyli tak jak u mnie Wink
Próbuje dalej


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - malpa2 - 09-10-2020 11:22

Pierwszy turniej i wpało 10€ impreza


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Samsonov - 13-10-2020 01:42

Pytanko.. czy ktoś z osób które się rejestrowały miał problem z wyborem kraju? Po rozszerzeniu listy, nie pokazuje mi się żadna opcja poza "select country"... Bez tego nie idzie się zarejestrować. Dodam że próbowałem na telefonie w wersji mobilnej i desktopowej


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - malpa2 - 13-10-2020 11:36

Na chrome działa. Chciałem ci wysłać wiadomość ale masz zablokowane PW.


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - kamillowad - 16-10-2020 19:12

Mam tam 5 ojro i nie ma nigdzie opcji weryfikacji nie mowiąc juz o wypłącie


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - vasili - 16-10-2020 20:37

Po wygraniu kasy często ludzie mają problem, że nie pojawia się ten przycisk do weryfikacji konta. Napisz do nich na discordzie i Ci to naprawią.


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - pkulma301 - 23-10-2020 13:41

Trochę to podejrzane podawać skan dowodu selfie jeszcze IBAN