Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZAWIESZONE (KONIEC REKRUTACJI) - Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ZAWIESZONE (KONIEC REKRUTACJI) - Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA (/Temat-ZAWIESZONE-KONIEC-REKRUTACJI-Oferta-pracy-zdalnej-dla-kazdego-PEWNA-WYPLATA-168820)

Strony: 1 2 3


RE: Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - dexter2 - 26-07-2020 10:38

jak to wyglada? poproszę priv


RE: Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - fusek - 26-07-2020 11:50

Napisałem priw


Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - slawekg - 26-07-2020 14:57

Też prosze o priv z informacją.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - Krakersik - 26-07-2020 15:33

Ile kategorii pojazdów do dzielenia? Proszę o priv


RE: Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - MałyKsiążę - 26-07-2020 17:04

Bardzo ciekawa oferta! Mam nadzieję, że realna. Jestem autentycznie zainteresowany i chętnie podziałam w ten sposób. Napiszę pw, proszę o szczegóły. Pozdrawiam.


RE: Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - mgll - 26-07-2020 17:35

Napisałem na GG, ale jeszcze chyba podeślę info wiadomość tutaj.


RE: Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - badii - 26-07-2020 19:47

(26-07-2020 15:33)Krakersik napisał(a):  Ile kategorii pojazdów do dzielenia? Proszę o priv


[Obrazek: Screenshot-268.jpg]

tak wygląda przykładowy jeden pomiar.

do reszty napisałem Smile

NA TEN MOMENT KONIEC REKRUTACJI (jest to związane, że mogą nie zdążyć przygotować umów a Wy nie zdążycie wyrobić minimum 25h a został ostatni tydzień). Tym, którym udało się załapać i zaczynają działać - serdecznie gratuluję. Jeżeli będą potrzebne nowe osoby w następnym miesiącu - napiszę ponownie.


RE: ZAWIESZONE (KONIEC REKRUTACJI) - Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - trybulski - 29-07-2020 13:40

Będę wdzięczny za informacje jak będzie ponownie otwarty zapis.


RE: ZAWIESZONE (KONIEC REKRUTACJI) - Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - Damian0820 - 29-07-2020 20:54

Też byłbym zainteresowany informacją jak będzie dodatkowe miejsce.


RE: ZAWIESZONE (KONIEC REKRUTACJI) - Oferta pracy zdalnej dla każdego! PEWNA WYPŁATA - badii - 30-07-2020 08:36

Jeżeli pojawią się informacje o wolnych miejscach na następny miesiąc - na pewno będę informować na bieżąco i odświeżę temat. Niektóre osoby olały temat, dostały maila i nic z tym nie zrobiły, żadnego kontaktu z koordynatorem - trudno, ich strata. Mam nadzieję, że jeżeli będzie możliwość to nowe osoby będą bardziej odpowiedzialne Smile