Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC (/Temat-GLODNY-KRYPTOWALUT-maraton-do-wolnosci-finansowej-CEL-10-BTC-168760)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 27-07-2020 16:56

Siema Smile

Krótkie podsumowanie

Kryptowaluty: nie grałem ze wzgledu braku czasu na siedzenie przed wykresami i komputerem ;/

Giełda: Spółki które podałem w ostatnich postach zaczeły się odpalać, czyli:
Aqua
Bio Med
Mercator
4Mass
Aiton


Na XtB poczekam na chwilową małą możliwą korekte. Maly screen z dziś Smile


[Obrazek: gielda1.png]



RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - itmaster - 27-07-2020 18:07

Spółki covidowe głównie widzę.
Odpalić to one dopiero mogą na jesień, gdy nadejdzie druga fala Smile


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - Pablo1878 - 28-07-2020 17:27

Powodzenia życzę!


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - Jnvestor - 29-07-2020 23:24

Pochwalisz się co to za 3 spółki na zielono w portfolio?

Jak xtb, zakupy zrobione czy jeszcze za mała ta korekta?


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 30-07-2020 17:01

(29-07-2020 23:24)Jnvestor napisał(a):  Pochwalisz się co to za 3 spółki na zielono w portfolio?

Jak xtb, zakupy zrobione czy jeszcze za mała ta korekta?

Xtb za mała korekta, przynajmniej jak dla mnie

Bio Med
4Mass
Aiton


od wczoraj była kosmiczna korekta Big Grin grubaski teraz zbierają i lecimy po mału na następna fale


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - wolaq1 - 01-08-2020 21:04

Witaj kolego można, wiedzieć gdzie można, kupić akcje na polskiej giełdzie?


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - Jnvestor - 02-08-2020 09:26

(01-08-2020 21:04)wolaq1 napisał(a):  Witaj kolego można, wiedzieć gdzie można, kupić akcje na polskiej giełdzie?
Chyba większość banków oferuje konto maklerskie, gdzie możesz zakupić akcje.
Tutaj kolega korzysta z emaklera od mbanku, co jest chyba jednym z najpopularniejszych takich kont w Polsce.


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 02-08-2020 13:30

Tak jak kolega napisał korzystam z emaklera od Mbanku. Trochę się do niej przyzwyczaiłem i nawet dobrze mi śmiga. Interfejs prosty i przejrzysty. Nie ma opłat za otwarcie. Prowadzenie rachunku maklerskiego jest również bezpłatne lub 50 zł rocznie, jeżeli nie wyrazisz zgody na komunikację elektroniczną. Co do prowizji jeśli wartość nie przekroczy 3 zł, to prowizja wynosi 3 zł. Jeśli zlecenie zrealizuje się w kilku transakcjach prowizja pobierana jest jak od jednej transakcji. Jeśli złożysz zlecenie kupna 10 akcji po 100 zł i zrealizuje się ono w 10 transakcjach po 1 akcji, to zapłacisz w sumie 3 zł prowizji od tych 10 akcji. Smile

Giełda

Zrobiłem zakupy w piątek, po solidnej korekcie teraz w tym tygodniu liczę na mega profit. Zobaczymy co ten tydzień da choć nie ukrywam że czuje $$$

Kryptowaluty



Z braku czasu jeszcze nie kupowałem altów ale przymierzam się już do kliku z nich ponieważ są w małym dołku i zapowiadają się dobrze Smile
Rynek krypto mega się rozwija i cena rośnie, tzw jest obecnie Hossa
Grałem przez weekend na giełdzie binance i testowałem dźwignie, efekt niżej a wynik w $. Pisałem wcześniej że czasem się pochwale Huh Ps. niedługo podliczę ile zarobiłem od prowadzenia dziennika Smile


[Obrazek: binance-btc.png]

Pozdrawiam i miłej niedzieli forumowicze ! impreza
https://www.youtube.com/watch?v=rAgTyXH4QmY&list=RDrAgTyXH4QmY&start_radio=1Nutka na dziś


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - wolaq1 - 03-08-2020 16:40

Dziękuję serdecznie za odpowiedź aktualnie mieszkam za granicą i nie posiadam polskiego konta bankowego czy w mBanku trzeba pierw założyć konto bankowe a dopiero później konto maklerskie ?
Życzę owocnych zysków z inwestycji ?


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - itmaster - 03-08-2020 18:55

Nie wiem jak w mbanku, ale jeśli chodzi o inne konta maklerskie, to nie musisz posiadać konta w ich banku. Np. tak jest w Bossa, koncie maklerskim od BOŚ (Bank Ochrony Środowiska).