Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" (/Temat-Zarabianie-w-internecie-Hope-for-the-best-168011)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Nayeb - 20-05-2020 15:26

Wysyłam Heart wsparcie i życzę powodzenia Smile Sam miałem i mam ciężki okres i coś tam zaczynam działać podobnie jak Ty, mam za sobą pierwsze poważne inwestycje, za nie miałe pieniądze. I jestem niemal pewny dobrego zwrotu Smile

Natomiast ciekawi mnie te "fundico" oferta fajna ale czy prawdziwa? ze swoich doświadczeń wiem że nie warto inwestować w polskie firmy. Tak samo jak na giełdzie lepiej zainwestować na rynku amerykańskim niż polskim.

Nie będę Cię tu uczył inwestycji bo żadnym znawcą nie jestem ale z autopsji wiem że polskie projekty to często scamy i na prawdę jeśli już zainteresujesz się czymś nowym to najlepiej za 1/6 tego co rzeczywiście byś chciał zainwestować, chociaż na początku zanim się nie przekonasz Smile Pozdrawiam


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Pablo1878 - 20-05-2020 15:38

@[Nayeb] Widziałem kilka wypłat z tego serwisu jak i pozytywnych opinii więc postanowiłem zaryzykować. Kwota może nie jest duża ale jak na pierwszy raz myślę, że jest dobrze. Na obecną chwile mam już wypłacone 50% tego co włożyłem. W razie jakiś problemów starty nie będą wielkie.

W każdym bądź razie dziękuje za słowo wsparcia i również życzę powodzenia. W ciągu najbliższych dni powinno wpaść kilka stówek. W tym tygodniu planuje też uruchomić część swojego projektu, który pozwoli (tak myślę) zwiększyć zarobki.


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - mgll - 21-05-2020 21:05

Powodzenia, będę zaglądał chętnie Wink
Mam nadzieję, że będziesz regularnie aktualizować dziennik, bo ja ze Stykiem właśnie odświeżyliśmy swoje Tongue


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Pablo1878 - 21-05-2020 21:10

(21-05-2020 21:05)mgll napisał(a):  Powodzenia, będę zaglądał chętnie Wink
Mam nadzieję, że będziesz regularnie aktualizować dziennik, bo ja ze Stykiem właśnie odświeżyliśmy swoje Tongue

Właśnie przed chwilą zastanawiałem się czy dodać wpis z dzisiejszego dnia. Po kilku minutach stwierdziłem, że nie ma sensu chwalić się zarobionymi 5 euro. Na obecną chwilę szukam motywacji by dokończyć pierwszy projekt i go uruchomić. Zostały sprawy kosmetyczne i można ruszać z promocją. Wink


PS. Szukam też motywacji do jazdy na rowerze stacjonarnym. Jutro muszę zrobić chociaż 10 km i zacząć jeździć codziennie. Wypadałoby zrzucić trochę z brzuszka bo w niektórych koszulkach wstyd wyjść.


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - mgll - 21-05-2020 21:26

(21-05-2020 21:10)Pablo1878 napisał(a):  PS. Szukam też motywacji do jazdy na rowerze stacjonarnym. Jutro muszę zrobić chociaż 10 km i zacząć jeździć codziennie. Wypadałoby zrzucić trochę z brzuszka bo w niektórych koszulkach wstyd wyjść.

To nie polecam roweru tylko bieganie Wink
Wystarczy na początek nawet z 2-3 kilometry przebiec, a naprawdę po długim czasie znacznie zrzucisz brzuch niż na rowerze Wink
Nie będę tu rozpisywał się, jak chcesz możemy porozmawiać na PW Big Grin


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Pablo1878 - 22-05-2020 19:13

Następny wpis miał się pojawić dopiero w poniedziałek ale postanowiłem, że będę robić to częściej. Nie ma za bardzo czym się chwalić bo większość zarobku z tego okresu o którym mowa to wpływy z początku maja (ale dopiero teraz kasa wpłynęła). Mijający tydzień uważam za bardzo leniwy. Kilka postów wrzuconych na grupach FB nie przyniosło żadnych efektów. Weekend spędzam z dziewczyną więc pewnie ogarnę tylko instrukcje do nowych aplikacji i na tym zakończę swoje działania. Od poniedziałku biorę się do pracy za równo za swoim projektem jak i bieganiem ( dzięki @[mgll] za porady i motywacje).


__
Dane dotyczą okresu od 20 maja do 22 maja 2020r.

Zarobione i wypłacone pieniądze: 229,5 złotych


Podział na konkretne serwisy:

Bitwala: 135 złotych
Bitpanda: 72 złotych
N26: 22,5 złotych



Łączny zarobek od początku dziennika: 446,5 złotych



_______________

Inwestycje bez żadnych zmian. Wink

Inwestycje

Wpłacone: 500 złotych
Potencjalny zwrot: 650 złotych
Wypłacone: 275 złotych
Potencjalny łączny zysk: 425 złotych

Obecny bilans: -225 złotych



Inwestycja numer 1:
500 złotych na okres 6 miesięcy (stopa zwrotu 30%) - fundico.eu Wink

Na dzisiaj tyle. Następna aktualizacja 25 maja. Wink



RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Pablo1878 - 25-05-2020 18:16

Słów kilka Weekend spędziłem z dziewczyną także praktycznie nic nie robiłem w kierunku swojego projektu. Jedyną rzeczą, którą zrobiłem to zakup konta FB. Póki co konto sobie leży i będę je na spokojnie rozwijał.

Zarobki? Wpadło dzisiaj tylko 18 zł z Bitpandy bo jedna osoba zdecydowała się zrobić. Natomiast testowałem ostatnio nowy serwis i jak dobrze pójdzie to za miesiąc wpadnie minimum 160 zł.

Jakie plany na ten tydzień? Rozkręcić swój projekt i go wreszcie uruchomić. Na tą czynność składa się jeszcze kilka drobnych rzeczy i będzie można ruszać pełną parą. Poza tym wysłać kilka CV i znaleźć nową prace bo niedługo oszczędności się skończą. Wink

Na dzisiaj chyba wszystko. Dopadł mnie brak weny by się rozpisać. Wink
__
Dane dotyczą okresu od 23 maja do 25 maja 2020r.

Zarobione pieniądze: 18 złotych


Podział na konkretne serwisy:

Bitpanda: 18 złotych


Łączny zarobek od początku dziennika: 464,5 złotych



_______________

Inwestycje bez żadnych zmian. Wink


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Pablo1878 - 02-06-2020 17:44

Słów kilka Minął nieco ponad tydzień od ostatniego wpisu. Dlaczego? Nic się specjalnego nie wydarzyło w tym czasie dlatego też nic nie pisałem. Dzisiaj poinformuje Was tylko o zarobkach i pójdę dalej szukać motywacji i nowych pomysłów.

__
Dane dotyczą okresu od 26 maja do 2 czerwca 2020r.

Zarobione pieniądze: 60 złotych


Podział na konkretne serwisy:

Bitpanda: 35 złotych
Revolut: 25 złotych


Łączny zarobek od początku dziennika: 524,5 złotych



_______________

Inwestycje bez żadnych zmian. Wink


RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - Pablo1878 - 06-06-2020 10:43

Słów kilka Wrzucę coś już dzisiaj bo ktoś pewnie dał mi 1 gwiazdkę i ocena mojego tematu spadła. Sad.

Przez ostatnie kilka dni nie robiłem nic specjalnego ale trochę pieniędzy wpadło. W najbliższych dni wyjaśni pewnie moja sytuacja życiowa. Mogę tylko powiedzieć, że jak dobrze pójdzie to będę miał trochę czas na rozkręcenie biznesu w internecie. Na obecną chwilę porządkuje życie prywatne z nadzieją, że najbliższe 3 miesiące będą bardzo owocne.
__
Dane dotyczą okresu od 3 maja do 6 czerwca 2020r.

Zarobione pieniądze: 273 złotych


Podział na konkretne serwisy:

Bitwala: 176,5 złotych
Reffback: 29,50 złotych
Fundico: 50 złotych
Coinmetro: 17 złotych


Łączny zarobek od początku dziennika: 797,5 złotych



RE: Zarabianie w internecie - "Hope for the best" - qwerty_89 - 08-06-2020 20:49

W N26 jest obecnie jakaś promocja dla nowych/możliwość polecania? Zastanawiam się właśnie nad założeniem konta.