Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Aliexpress (/Temat-Aliexpress-167979)

Strony: 1 2


RE: Aliexpress - Kinga167 - 17-05-2020 15:35

Jasne ja wiem że kasa wraca z zamkniętego konta, ale do nich nie dociera, że kasa im wróciła. Tak z Paribas płaciłam. Wiem, że mi nic nie zrobią! Wiem o tym! I łatwiej jest olać to. Chciałam nie być u nich w systemie, że niby kasę oddali, jak wcale nie oddali. Bo może zgłoszę jeszcze 5 sporów, żartuje. Ale ostatnio mam problem z pocztą. Na razie nie dowiedziałam się nic czego bym już sama nie wiedziała. Czyli tego czy ktoś miał tak, że to zgłosił i jak wtedy ściągnęli spowrotem tą kasę.
Czyli na moim miejscu byście tego nie zgłaszali, bo mogą chcieć drugą zapłatę?


RE: Aliexpress - Ascoran - 17-05-2020 15:44

(17-05-2020 15:35)Kinga167 napisał(a):  Jasne ja wiem że kasa wraca z zamkniętego konta, ale do nich nie dociera, że kasa im wróciła. Tak z Paribas płaciłam. Wiem, że mi nic nie zrobią! Wiem o tym! I łatwiej jest olać to. Chciałam nie być u nich w systemie, że niby kasę oddali, jak wcale nie oddali. Bo może zgłoszę jeszcze 5 sporów, żartuje. Ale ostatnio mam problem z pocztą. Na razie nie dowiedziałam się nic czego bym już sama nie wiedziała. Czyli tego czy ktoś miał tak, że to zgłosił i jak wtedy ściągnęli spowrotem tą kasę.
Czyli na moim miejscu byście tego nie zgłaszali, bo mogą chcieć drugą zapłatę?

Z pierwszego zdania wynika że to już zgłosiłaś i plują się o kasę, a z ostatniego wynika że jeszcze tego nie zgłaszałaś... To jak było w końcu?

Załóż nowe konto i nigdy nie wracaj na tamto i po sprawie.


RE: Aliexpress - Kinga167 - 17-05-2020 15:51

Zgłosiłam, jak nie doszło.
Kasę niby oddali na nieistniejące konto.
I pisałam do nich. I tyle na tym się kończy mój kontakt z nimi.
Później rzecz doszła.
Zastanawiam się czy zgłosić, że jednak doszła. I taka być "uczciwa". Dobra nie ważne koniec tematu Wink


RE: Aliexpress - vky - 17-05-2020 16:26

kiedyś zamówiłem z chin repeator (router z mozliwoscia przeslania wifi dalej z mocniejszą siłą zasięgu) juz zacząłem spór itp. oddali hajs, urządzenie przyszło po prawie 2 mc.

dałem sobie siana z czym kolwiek w tym kierunku, nikt nie chciał zapłaty.
wręcz przeciwnie, dostałem mejla "thanks for shopping"..

na bank mają jakiś system ubezpieczeniowy.


RE: Aliexpress - Kinga167 - 17-05-2020 16:53

No dziękiWink