Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Emerytura do 30tki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Emerytura do 30tki (/Temat-Emerytura-do-30tki-167883)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Emerytura do 30tki - qwerty_89 - 12-05-2020 17:15

Skoro mowa o emeryturze to warto pomyśleć o kontach IKE i IKZE - z tego co się orientuję to można już przy ich pomocy inwestować w ETFy. Można w te sposób uniknąć podatku Belki i tym samym wygrać wyścig Smile


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 12-05-2020 19:39

No tak, ale co ja mam czekać 40 lat na wypłatę środków? Rolleyes


RE: Emerytura do 30tki - itmaster - 12-05-2020 20:33

(12-05-2020 19:39)pshemko666 napisał(a):  No tak, ale co ja mam czekać 40 lat na wypłatę środków? Rolleyes

W końcu fundusz emerytalny, więc wypłata po 60-tce Big Grin


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 12-05-2020 21:26

Poproszę o spojrzenie na nazwę tematu Big Grin

60-tka to jakaś ekstremalnie odległa dla mnie perspektywa czasu.


RE: Emerytura do 30tki - itmaster - 12-05-2020 21:29

Nie no jasne, odniosłem się tylko do znaczenia nazwy IKE i jaki jest cel w tym instrumencie Wink
Czyli dla Ciebie się nie nadaje.


RE: Emerytura do 30tki - Nayeb - 13-05-2020 22:55

pshemko, czemu nie posiadasz żadnych refflinków? też bym się np zainteresował udzielaniem kredytów a skoro o projektach dowiedziałem się tu to dlaczego miałbyś nie skorzystać


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 14-05-2020 19:57

Czas na dorzucenie nowych jajek do moich koszyków.

Bitcoin ładnie świruje. Kilka dni temu miał miejsce tzw halving i - co było przewidywane - kurs nieźle spadł w dół - 15% w 7 minut. Ale znów wrócił do poprzedniego stanu, więc wartość mojego portfelu szczególnie się nie zmieniła. Dokupiłem btc za 600 zł, przelew zostanie zaksięgowany na moim portfelu jutro więc wtedy równowartość 100 dolarów wyląduje na serwisie Paraiba. Z tą Paraibą to jest fajna sprawa, bo można tworzyć multikonta pod swoje konto główne, więc w jednym czasie każde z nich zarabia, a na głównym ląduje dodatkowo mały procent, a właściwie promil. Nie będę się tutaj dokładnie rozpisywał jak to działa, bo jest temat na forum i wszystkie kwestie są w nim poruszone. Można się zapoznać. Docelowo chciałbym, aby znalazło się tu 2000 dolarów, mam wtedy dodatkowe kwalifikacje do bonusów, co zwiększa potencjalny zysk.

[Obrazek: CrjHysM.png]

[Obrazek: aeYEuWU.png]

Finansowo. Udzieliłem dwóch pożyczek + miły pan który miał termin spłaty na dzisiaj, zaproponował fajny bonus za przedłużenie.

[Obrazek: 6Zv5ZDC.png]

[Obrazek: HQeTGGk.png]

[Obrazek: G2vjpOl.png]

Skromna stówka ląduje także na funduszu w NN. Zaksięgowanie również jutro.

(13-05-2020 22:55)Nayeb napisał(a):  pshemko, czemu nie posiadasz żadnych refflinków? też bym się np zainteresował udzielaniem kredytów a skoro o projektach dowiedziałem się tu to dlaczego miałbyś nie skorzystać

Miło, że o tym wspomniałeś. I na pewno będzie mi jeszcze milej jakby ktoś skorzystał. Mimo iż sam dopiero zdobywam wiedzę w temacie inwestowania to super jak ktoś również czegoś się ode mnie dowie. No to lecą reflinki, proszę bardzo:

Paraiba - depozyt od 25$
Mintos - depozyt od 10€
Bitbay - portfel bitcoina

Na reszcie chyba reflinki nie istnieją. Albo o czymś nie wiem.


RE: Emerytura do 30tki - Nayeb - 15-05-2020 08:20

Interesuje mnie czym się stricte wspomagasz w ocenie profili na finansowo, stworzyłem i zweryfikowałem konto ale narazie przeglądam oferty Smile Będę wdzięczny za małe rozwinięcie, wiem że już pisałeś wcześniej na co patrzysz ale jednak było by miło gdybyś opisał co najczęściej opowiada się za Twoim "warto zainwestować" i które oferty sprawiły w przeszłości że zostałeś oszukany i już więcej się nie tykasz

Będę obserwował dziennik, to pierwszy którym się inspiruje i fajnie Ci idzie.
Mógłbyś udostępniać jakiś progress. I cel. Np na tym wpadło tyle a tu tyle. W tym tygodniu zrealizowane 78% celu Smile

ps. taki cel jest dobry bo przede wszystkim Ciebie zmotywuje do działania. Od siebie dorzuce
https://www.youtube.com/watch?v=i1ZJr5vq_4E


RE: Emerytura do 30tki - fusek - 15-05-2020 09:45

W tym finansowo możemy wpłacać z paypal? Czy jest duże prawdopodobieństwo wtopy?
Zdarzyło Ci się nie dostać zwrotu?


RE: Emerytura do 30tki - Pablo1878 - 15-05-2020 10:52

(15-05-2020 09:45)fusek napisał(a):  W tym finansowo możemy wpłacać z paypal? Czy jest duże prawdopodobieństwo wtopy?
Zdarzyło Ci się nie dostać zwrotu?

Z tego co się orientuje to wchodzi tylko w grę przelew z konta bankowego (jednocześnie w ten sposób weryfikują konto). Bo to jest tak, że robimy przelew z naszego konta na konto pożyczkobiorcy a na stronie potwierdzamy.