Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania w internecie po latach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania w internecie po latach (/Temat-Powrot-do-zarabiania-w-internecie-po-latach-167725)

Strony: 1 2


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Szary-Wilku - 02-05-2020 19:22

(01-05-2020 11:58)zkszks napisał(a):  Co to za poradnik? Możesz podać więcej informacji? Ewentualnie podesłać jakiegoś linka.

Jeśli nie siedziałeś wcześniej w ewhoringu - to nic Ci nie da. Jak siedziałeś, to napisz priv.

Dzisiaj w końcu znalazłem chwilę, żeby usiąść i dopieścić konto na twitterze i instagramie.
Przy okazji wpadły pierwszy zarobki:

+$15


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Szary-Wilku - 06-05-2020 06:09

Przez poprzednie 3 dni wpadło $40. Niestety małym nakładem czasu, ponieważ praca w domu i zajmowanie się małym nie daje mi aż tyle czasu, ile bym chciał.
Na telefonie w międzyczasie pracuję nad twitterem i instagramem, gdzie mam już ponad 500 followersów Smile

Łącznie: $55


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Czaq - 06-05-2020 15:04

Zajmujesz się promocją wyłącznie w social mediach? Myślałeś nad podjęciem działań w szerszym kierunku pozyskując odbiorców z poza ig i twittera?
e-whoring daje natychmiastowe zarobki ale na przestrzeni większej ilości czasu, niestety może być bardzo pracochłonny... W każdym bądź razie życzę powodzenia!


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - jarekxD - 13-05-2020 18:51

I jak tam idzie nasze wyzwanie? Smile


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - dzemba - 13-05-2020 20:47

około 200 PLN u mnie Smile


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Szary-Wilku - 15-05-2020 15:28

Sorka, że nie uzupełniam dziennika tak jakbym chciał, ale jednak czas mi nie pozwala.
Trochę pieniędzy wpada mi z automatu, bo okazało się, że metoda, z której korzystałem 100 lat temu - dalej działa.

Na obecną chwilę:
$240, co da mi jakieś 900zł