Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do trzech razy sztuka ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Do trzech razy sztuka ;) (/Temat-Do-trzech-razy-sztuka-167447)

Strony: 1 2


RE: Do trzech razy sztuka ;) - mpn - 19-04-2020 20:43

Trochę mnie tu nie było ale cały czas starałem sie działać, facebook zaczął mi niestety strasznie uprzykrzać życie na dodatek kilka innych problemów w życiu ale już ogarniete także teraz opisze moje zarobki w poszczególnych dniach

Dzień 5.
Zarobiłem 74.8 zł

Dzień owocny jeszcze wszystko szło po mojej myśli

Dzień 6.
Zarobiłem 29,16 zł

Tutaj zaczeły sie moje problemy z kontami fb ale mimo to udało mi sie dobić do wyznaczonego celu dniówki.

Dzień 7.
Zarobiłem 19 zł

Tutaj kazde konto dostało jakiegoś shadow bana czy coś, nowe wszystkie padały jak muchy

Dzień 8.
Zarobiłem 23 zł

Podobnie jak dzień wcześniej, tutaj sie troche poddałem i nic nie robiłem, coś wpadało z pracy z poprzednich dni wiec nie moge narzekać.

Dzien 9.

Dzisiaj troche przysiadłem i całe szczęscie fb dał mi troche zarobić a konto poki co stoi i ma sie dobrze, aktualnie mam tylko jedno. Dzisiejszy zarobek na screenie

Niestety dwa dni słabsze spowodowały że moje małe wyzwanie legło w gruzach ale to nic, co mnie nie zabije to mnie wzmocni Big Grin
Lece dalej na dniach pojawi się nowy cel i będzie on troche bardziej pracochłonny ale jestem mega zmotywowany Smile



Łącznie przez 9 dni udało mi się zarobić aż 527 zł

Jest to dla mnie coś naprwde niesamowitego Huh

Takie posty wyglądają chaotycznie dlatego będę starał się aktualizować dziennik codziennie.

(16-04-2020 09:06)Czaq napisał(a):  Gratuluje wyników. Myślę, że możesz je znacznie bardziej poprawić - kwestia jednak aby przy jednoczesnej konwersji - poprawić stosunek wizyt Smile
Powodzenia w dalszym rozwoju.

Dziękuje i mam nadzieję że uda mi się poprawić to o czym mówisz Big Grin

(16-04-2020 16:04)kariolmax napisał(a):  Cześć, dołączam do obserwujących ten dziennik - sam mam problem z powrotem do promocji afiliacji na Facebooku, więc widok kogoś, komu się to udaje, jest bardzo motywujący. Takie luźne pytanie (zrozumiem, jeśli nie odpowiesz) - promujesz konkursy, erotykę czy coś innego?

Tak jak pisałem na poczatku, póki co tylko erotyka


RE: Do trzech razy sztuka ;) - Nayeb - 15-05-2020 06:39

Brawo dla autora Smile