Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cleo Wallet - 5£ za podpięcie Revoluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Cleo Wallet - 5£ za podpięcie Revoluta (/Temat-Cleo-Wallet-5%C2%A3-za-podpiecie-Revoluta-165778)

Strony: 1 2


RE: Cleo Wallet - 5£ za podpięcie Revoluta - jamajkis - 27-12-2019 10:43

Zrobione z refa @piotreq86 na adres UK. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok bo robiłem bluestackiem


RE: Cleo Wallet - 5£ za podpięcie Revoluta - 121 - 06-01-2020 14:06

Wypłacił ktoś? Słyszałem różne opinie że nie wypłaca i zabiera pieniądze z konta i już nie wiem co jest prawdą a co nie


RE: Cleo Wallet - 5£ za podpięcie Revoluta - piotreq86 - 08-01-2020 21:14

Cleo niestety okazało się, że robi sobie żarty ze swojego programu poleceń.
Kilka osób przypuszczam zarejestrowało się z mojego linku. Napisałem więc do nich wiadomość, w której wspomniałem, iż zaprosiłem osoby, które pozakładały konta z mojego polecenia, a nie otrzymałem z tego tytułu żadnego bonusu, kiedy one już spełniły warunki.
O to, jaką otrzymałem odpowiedź:

[Obrazek: UiYaR8.jpg]

Nie zarejestrowali nikogo, kto założyłbym konto używając mojego kodu polecającego. Śmiech na sali. Zrozumiałbym, gdyby sytuacja dotyczyła jednej osoby, która faktycznie mogła nie wpisać kodu, zrobić jakąś literówkę, ale nie dobrych kilku osób. Sprawdziłem swój kod i wszędzie podawałem go poprawnie. Szkoda słów...


RE: Cleo Wallet - 5£ za podpięcie Revoluta - transformice100 - 08-01-2020 21:48

Może zarejestrowali, jednak refy nie spełniły wymogów promocji Wink Czyli miejsce zamieszkania itd ;p


RE: Cleo Wallet - 5£ za podpięcie Revoluta - grazik - 27-01-2020 09:35

Czy komuś z fake adresem wypłaciło?