Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS (/Temat-Prospectors-io-gra-przegladarkowa-w-sieci-EOS-163661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Krakersik - 26-07-2019 11:11

gdzie kupie środki na weryfikację konta?


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - BertekKop - 26-07-2019 11:15

Fajnie to wygląda. Udało się wam już z tego coś wyciągnąć na złotówki?


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - cczarek123 - 26-07-2019 11:21

Na złotówki jeszcze nie, ale sama gra wypłaca automatycznie w ciągu kilku sekund (sprawdzone) i sama waluta jest na giełdzie więc prawdopodobnie wszystko śmiga Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 26-07-2019 11:30

(26-07-2019 11:11)Krakersik napisał(a):  gdzie kupie środki na weryfikację konta?

Jeśli to EOS to możesz przelać nawet z konta Coinbase - ja tak robiłem i szybko wszystko przeszło Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Krakersik - 26-07-2019 13:13

Chce ktoś sprzedać eos? Płace w złotówkach Wink chodzi o weryfikację

@edit
Słabe te zarobki. Dozbierałem na zakup piły 3.5k golda i nic... zero prac możliwych do wykonania- lipa jednymi słowy


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 31-07-2019 11:00

@[przesmyk345]
Jakie narzędzia są na początku najlepsze (najbardziej opłacalne)? Lub zestaw, bo widzę jest sporo kombinacji co do pracy.

@[Krakersik]

Ja kupiłem dwa dni temu siekierę i już mam 6117 golda, praktycznie zaraz mi się zwróci a jeszcze 72h mam na niej.


Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - piotr20540a - 31-07-2019 11:25

Chcę również dołączyć do projektu.
Chce ktoś sprzedać eos? Potrzebuję na rejestrację, płace w złotówkach.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 31-07-2019 11:27

@[Krakersik]

Wszystko też zależy od lokalizacji wykonywanej pracy - wydaje mi się, że nie możesz wykonywać niektórych prac w miejscach, od których jesteś za bardzo oddalony Smile Jeśli co najmniej 8-krotność zwrotu zakupu narzędzia za wykonywaną nim pracę to jest słabo,to nie wiem, jak jest dobrze Smile

@[xdax1]

Z własnych odczuć najlepiej na początku jest stosować konfiguracje axe+hammer lub hammer+saw - te narzędzia są w miarę tanie i najbardziej dostępne, więc właściwie wydaje sie to najlepsza opcja Smile Jednak docelowo najlepiej łączyć prace innych narzędzi ze sledgehammer i pickaxe Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 03-08-2019 21:02

Zauważyłem, że opłaca się samemu robić narzędzia bo nasz robotnik ma taką opcję jeśli dobrze widzę.

Cenny były niektóre nawet lekko zawyżone (nie brałem najtańszych).

9465 koszt sledgehammer

produkcja
wood beam x2 = 90 pcs
steal block x10 = 6600 pcs
nails x1 = 12 pcs

razem = 6702 pcs - jeśli chcemy tylko zrobić jeden etap produkcji
oszczędzamy 2763 psc

jeśli chcemy sami zrobić powyższe komponenty:

produkcja 2
steal block 10x
na 10 potrzebujemy:
- ore 20x = 1780 pcs
- coal 10x = 990 pcs
- clay 10x = 1790 pcs

wood beam 2x
- wood 6x = 48 pcs

nails 1x
tu opłacalne kupno nails od razu całych bo musimy kupić 1kg a na produkcje potrzeba tylko 0.02

razem: 4572 psc - jeśli chcemy sami całkowicie wyprodukować od kupna pierwszych surowców
oszczędzamy 4893 psc!

Oczywiście dochodzi czas produkcji oraz transportu tego wszystkiego, które możemy teoretycznie poświecić na pracę. Ale czy zarobimy tyle pracując? Często dobrze płatnych prac nie ma.
A dodatkowo można zarabiać właśnie na produkcji, robić narzędzia i sprzedawać drożej.


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Theheero - 04-08-2019 12:49

Witajcie, wiem że pewnie wrzucę tak pytanie nie odnośnie tematu. Chciałbym też wejść w tą grę, jednak muszę kupić te EOS co wiąże się z weryfikcją kyc, czy jest to bezpieczne? (tak wiem, xd trochę)