Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Leniwca #1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Leniwca #1 (/Temat-Dziennik-Leniwca-1-163423)

Strony: 1 2


RE: Dziennik Leniwca #1 - zgtrx - 27-10-2019 18:50

Do tej pory udało się wyrzucić pare fraz do top10, co mnie bardzo cieszy pamiętając, że kiedyś były >100 Smile Bardzo motywujące, ruch na stronie rośnie, teraz testuję różne pomysły, by zwiększyć CTR. Informacje biorę z GSC. Co zabawne, frazy w top10 są tymi w których nie pokładałem większych nadziei, natomiast pozostałe powolutku do przodu. Strona na najbardziej konkurencyjną frazę, która generuje miesięcznie ~100k ruchu rankuje na 30-35 miejsce i będzie tylko lepiej. Uważam to za ogromny sukces patrząc na konkurencję, są to kolosy z ogromnymi funduszami, ja natomiast bez zaplecza z nikłymi umiejętnościami seo, które mam na celu dalej rozwijać - poleci ktoś jakieś strategie linkowania, gdzie i jak linkować, czy warto kupować tier 2/3, co z socialmedia? Ciężko to zebrać razem do kupy.
Główna fraza znajduje się na stronie globalnie, prawie każda podstrona ją zawiera, bo taka nisza. Nie wiem czy to właściwe zachowanie, ale raczej nie da się tego zmienić. Smile

Edytowałem niektóre z podstron by testować wpływ tych zmian "seo" na ranking, czas pokaże i jestem dobrej myśli. Pozostaje tylko dodawać wpisów, których mam niewiele, niestety w tej niszy ciężko coś konkretnego bez dużego wkładu czasu naskrobać. Smile

Ciekawe, czy jeśli wstawię leady z przed paru dni to coś w tym dzienniku się ruszy? beka
[Obrazek: hwdp.png]

Do przodu. Smile


RE: Dziennik Leniwca #1 - zgtrx - 15-11-2019 21:01

Postanowiłem zaktualizować dziennik.

Jak idzie?

Moje oczko w głowie małymi kroczkami idzie do przodu i nie spieszy mi się, bo wiem że ciężką pracą wywalczona pozycja w tej niszy kiedyś będzie pracować dla mnie. Do przodu! Poniżej widoczny wzrost na przestrzeni niecałego miesiąca - strona wczoraj zaliczyła rekordowy wynik. Cool
[Obrazek: wyswietlenia.png]

Co nowego?

Postanowione! Zmotywowany dziennikiem jednego z użytkowników wracam do BH - uznałem ,że to tylko kolejny krok w nauce seo, optymalizacji treści i marketingu. Pierwsze kroki już poczynione:
-wybrana dość ciekawa nisza,
-znaleziona, sprawdzona i zakupiona nieźle podlinkowana domena,

Główny keyword miesięcznie ponad pół miliona wyszukiwań w samym google - nisza pod global. Czekam tylko na akceptacje konta ogads, a jeśli się nie uda to trudno wybiorę inny serwis - jakieś propozycje? Smile

Zostaje mi dokończyć landing, content i skrypt mający kosmicznie uwiarygodnić serwis - wpadłem na naprawdę chory pomysł. Jestem dobrej myśli. Wink


RE: Dziennik Leniwca #1 - zgtrx - 12-04-2020 15:29

Czas troszkę odkopać temacik. 8)

Na wstępie chciałbym życzyć wszystkim przede wszystkim zdrowia w tym dość trudnym okresie. Nie będę rozwodził się nad tym co się zmienia, a co nie - nie na to pora.

Nauka seo i zarabiania nadal trwa, są pieniądze, są wyniki, gorzej ze skalowaniem - obecnie trzymam pewien pułap i mam problem go przekroczyć, ale to tylko kwestia czasu!!!

Jeżeli chodzi o seo - ostatnio buduję zaplecze pod niektóre z moich stronek. Obecnie szukam wygasłych domenek i znalazłem pare perełek. 8)

Z fartem!