Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie moge zamknąć konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Nie moge zamknąć konta (/Temat-Nie-moge-zamknac-konta-162274)

Strony: 1 2 3


RE: Nie moge zamknąć konta - $Kamil$ - 26-04-2019 19:49

Wydaje mi się że normalnie wtedy dało się zamknąć konto. To chyba było w roku 2015 ale dokładnie nie pamiętam.
Pamiętam że musiałem je wyzerować aby nic nie było i wtedy udało się je zamknąć


@[Ropsont] Wież może co się wyświetla podczas logowania jak konto jest zbanowane?


RE: Nie moge zamknąć konta - marcel_kk - 26-04-2019 20:10

Dopisze ze po 180 dniach od zamknięcia w marcu 2017r. oddali pieniądze na konto bankowe
które tam wcześniej zamrozili. Konto było maksymalnie zweryfikowane.
Po 2 latach próbowałem je zamknąć, bezskutecznie. Pozostało czekać, ze kiedyś może sami je skasują.


RE: Nie moge zamknąć konta - Dante_/ - 26-04-2019 20:20

Osobiście ja problemów z PayPal'em nie miałem ( jeszcze ), konto posiadam od ponad 6 lat. Trochę pieniędzy się przelało jako "rodzina/przyjaciel" ( może 10-20 transakcji jako "usługi/towary" jedynie zrobiłem przez ten okres ) i wszystko jest dobrze. Również wszystkie "charge-back'i" ( jakieś 5-6 razy ) "uniknąłem", a były one jako "rodzina/przyjaciel" i płacone z karty kredytowej.

Do dnia dzisiejszego, przez tyle lat, nie miałem żadnego problemu z PP ( żadnych zwrotów, zamrożeń środków, etc. ).

@Edit
PayPal jako osoba prywatna


RE: Nie moge zamknąć konta - Shimeon - 26-04-2019 21:01

A co ze starymi kontami? Też zostają zablokowane czy usunięte z bazy?

Bo tak się składa, że w 2012 założyłem konto z fake danymi i nieaktualnym (skasowanym) adresem email.

Po siedmiu latach na pewno się wiele zmieniło w kwestii tego serwisu i dlatego pytam. Dodam jeszcze, że na starym koncie nie przeprowadzałem żadnych transakcji/przelewów. Nic z tych rzeczy. Zalogowałem się raz, a potem już sobie odpuściłem jednak teraz chcę założyć nowe, prawdziwe konto, bo po prostu potrzebne mi jest.

Nie będą się czepiali o mk?


RE: Nie moge zamknąć konta - eseles - 26-04-2019 23:47

(26-04-2019 21:01)Shimeon napisał(a):  A co ze starymi kontami? Też zostają zablokowane czy usunięte z bazy?

Bo tak się składa, że w 2012 założyłem konto z fake danymi i nieaktualnym (skasowanym) adresem email.

Po siedmiu latach na pewno się wiele zmieniło w kwestii tego serwisu i dlatego pytam. Dodam jeszcze, że na starym koncie nie przeprowadzałem żadnych transakcji/przelewów. Nic z tych rzeczy. Zalogowałem się raz, a potem już sobie odpuściłem jednak teraz chcę założyć nowe, prawdziwe konto, bo po prostu potrzebne mi jest.

Nie będą się czepiali o mk?

Skoro byly fake dane to jak rozpoznaja, ze to znowu Ty? Chyba, ze masz to samo ip co 7 lat temu Big Grin


RE: Nie moge zamknąć konta - Shimeon - 27-04-2019 09:15

No pewnie, że ip inne Jerk

Bardziej mi się rozchodzi o to, czy serwis usuwa takie "śmieciowe" konta.


RE: Nie moge zamknąć konta - Artinesse - 27-04-2019 12:57

(26-04-2019 20:10)marcel_kk napisał(a):  Dopisze ze po 180 dniach od zamknięcia w marcu 2017r. oddali pieniądze na konto bankowe
które tam wcześniej zamrozili. Konto było maksymalnie zweryfikowane.
Po 2 latach próbowałem je zamknąć, bezskutecznie. Pozostało czekać, ze kiedyś może sami je skasują.
Po raz kolejny zgadzam się z marcelem Wink. Po 180 dniach łaskawie mogłam wypłacić pieniądze, które mi zablokowali na saldzie paypal. U mnie też konto istnieje do dnia dzisiejszego, ale tak jak pisałam wcześniej wiele podanych tam danych mam już nie aktualne więc aż tak nad tym nie ubolewam. Obecnie paypal to firma wspierająca oszustów, a i też zgadzam się z teoriami, że oni sami oszukują. Byle nakraść pieniędzy od ludzi.


RE: Nie moge zamknąć konta - Ropsont - 27-04-2019 14:22

@[$Kamil$]

Taka wiadomość się wyświetla u mnie:
http://prntscr.com/nhl0p6

@Topic - To, że ktoś nie ma problemów obecnie z PayPalem, to nie znaczy że nie będzie ich mieć za miesiąc, dwa lub za rok. Korzystałem z sytemu PP od 2008 roku, a bana dostałem w 2019 czyli po 11 latach wspierania serwisu. Naprawdę, jeszcze bym zrozumiał gdyby ktoś mi powiedział dlaczego. Gdyby ktoś mi pokazał punkt regulaminu jaki złamałem - może nauczyłoby mnie to na przyszłość co jest "złe". Nie, oni są nieuchwytni. Kopiuj-Wklej wiadomości, że złamałem ich "politykę" bez podania powodu i konkretnej transakcji, a nawet nikt nigdy nie założył mi sporu. Ostatnia transakcja jaką wykonałem to kupno klucza do gry na G2A (Prywatnie nie na sprzedaż) - czyżby o to poszło? Coś mi się nie chce wierzyć, skoro wspierają ten serwis. Więc to wygląda jak "Obraziliśmy się, dobranoc".


RE: Nie moge zamknąć konta - PremAccHack - 27-04-2019 14:38

Nie oszukujmy się chodzi o wymiany gotówki. Każdy kto dostał bana wymieniał gotówkę z innymi osobami.
Te osoby pewnie też do końca nie były legitne więc się odbiło i na pośrednikach czytaj WAS.
Kupując i sprzedając na paypalu nie mam żadnych problemów, a konto też od x lat.

Ale nie robie wymian czy jakiś dziwnych przelewów na inne paypale.


RE: Nie moge zamknąć konta - Ropsont - 27-04-2019 14:45

O Kurła, to u mnie poszło pewnie o tego Nigeryjczyka z Paxfula z Sierpnia 2015 roku beka

Nie to nie troll, serio tak może być impreza Dobra niech się ciągnie ten serwis i tyle.

P.S.

No i ten zajęty wzrok fraudera z Kambodży - http://prntscr.com/nhlcy5