Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) (/Temat-Podstawy-sprzedazy-wlasnych-e-produktow-PBL-e-commerce-dla-kazdego-BEZ-DG-161235)

Strony: 1 2 3


Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - Snaggy - 07-03-2019 18:48

Mysc jesli chodzi o napisanie regulaminu to polecasz jakies zrodlo, albo sposob zeby napisac to jak najszybciej?

Chodzi mi o hotpay. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - mysc - 09-03-2019 04:22

(07-03-2019 18:48)Snaggy napisał(a):  Mysc jesli chodzi o napisanie regulaminu to polecasz jakies zrodlo, albo sposob zeby napisac to jak najszybciej?

Chodzi mi o hotpay. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Tak, polecam po prostu wzorować się na regulaminach osób sprzedających e-booki w taki sam sposób (na LP), np. https://goo.gl/yUnneH Smile


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - Snaggy - 09-03-2019 08:12

(09-03-2019 04:22)mysc napisał(a):  
(07-03-2019 18:48)Snaggy napisał(a):  Mysc jesli chodzi o napisanie regulaminu to polecasz jakies zrodlo, albo sposob zeby napisac to jak najszybciej?

Chodzi mi o hotpay. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Tak, polecam po prostu wzorować się na regulaminach osób sprzedających e-booki w taki sam sposób (na LP), np. https://goo.gl/yUnneH Smile

Dziękuję! Dam znać co z tego wyjdzie.


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - Groszek1 - 16-03-2019 18:53

Jeśli już mowa o własnym biznesie i prowadzeniu sklepu www, to nie można pominąć kwestii płatności. Uwierzcie, dobry pośrednik to spokojna głowa i komfort korzystania ze sklepu dla klientów.
Mam już to wszystko za sobą. Korzystam z usług Blue Media i z czystym sumieniem polecam!
Teraz mają taką opcję, że wypełnia się formularz, a doradca oddzwania z ofertą.
Podrzucam link ->
https://bluemedia.pl/kontakt-biznesowy-vipss


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - ilak - 27-03-2019 08:35

Mysc. Orientujesz się jak szybko może trwać akceptacją że strony HotPay? Ponadto. Jeżeli tworzę np jakiś e-book i chce by ktoś po dokonaniu płatności mógł go pobrać,to plik znajduje się na serwerze HotPay czy też moim? Dzięki Wink


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - mysc - 29-03-2019 03:48

@[ilak], plik znajduje się na Twoim lub jakimś innym serwerze - HotPay nie udostępnia miejsca, to tylko operator płatności Smile

Jeśli masz problem z akceptacją, tj. czekasz zbyt długo - zapytaj ich o swoją sytuację mailowo (na adres e-mail do ogólnego kontaktu) lub tutaj na forum: https://zarabiam.com/User-Leaders-41055 Smile


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - Snaggy - 29-03-2019 19:33

(27-03-2019 08:35)ilak napisał(a):  Mysc. Orientujesz się jak szybko może trwać akceptacją że strony HotPay? Ponadto. Jeżeli tworzę np jakiś e-book i chce by ktoś po dokonaniu płatności mógł go pobrać,to plik znajduje się na serwerze HotPay czy też moim? Dzięki Wink
Ja dostałem po 24 h bodajże. Smile

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - Dzonyy - 10-04-2019 16:30

Jest ktoś w stanie coś doradzić w kwestii "administratora danych" w przypadku działalności nierejestrowanej? W regulaminach na stronach różnych firm zazwyczaj są podane ich dane a co w przypadku gdy DG nie ma? Należy podać dane osoby fizycznej?


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - rachman - 10-04-2019 16:47

(10-04-2019 16:30)Dzonyy napisał(a):  Jest ktoś w stanie coś doradzić w kwestii "administratora danych" w przypadku działalności nierejestrowanej? W regulaminach na stronach różnych firm zazwyczaj są podane ich dane a co w przypadku gdy DG nie ma? Należy podać dane osoby fizycznej?
Jest wymóg w przepisach - podania danych administratora? Jak jest to masz odpowiedź. Z tego co kojarzę to jest.


RE: Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG) - Dzonyy - 10-04-2019 17:36

(10-04-2019 16:47)rachman napisał(a):  
(10-04-2019 16:30)Dzonyy napisał(a):  Jest ktoś w stanie coś doradzić w kwestii "administratora danych" w przypadku działalności nierejestrowanej? W regulaminach na stronach różnych firm zazwyczaj są podane ich dane a co w przypadku gdy DG nie ma? Należy podać dane osoby fizycznej?
Jest wymóg w przepisach - podania danych administratora? Jak jest to masz odpowiedź. Z tego co kojarzę to jest.

I myślisz, że wystarczy podanie takich danych w "polityce prywatności" (imię i nazwisko administratora, i ewentualny adres do korespondencji)?