Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex (/Temat-Dziennik-jednego-z-moich-zrodel-dochodu-rynek-forex-161195)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 14-03-2019 16:57

[Obrazek: myfxbook-screen-14-mar-2019.png]

Dzis wstawiam aktualny screenshot, dodam ze jestem bardzo zadowolony z wynikow.

Jeszcze ze dwie stowki i konto bedzie potrojone Smile


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - Hil - 14-03-2019 20:28

czyli Ty nie tradujesz, robia to za Ciebie inni, a Ty masz tylko podpiete konto do kopiowania zagran?


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 18-03-2019 22:57

ja traduje od lat, gram kazdego dnia na wielu kontach, nie koniecznie gram na tym akurat koncie ale moge kopiowac moje trady z innego konta na to konto,

ale glownie tak,

idea jest taka by uzywac kopiarek aby kopiowac zagrania innych osob ( w tym takze moje ) z ich kont na moje konta ( na przyklad ja kopiuje swoje zagrania z jednego z moich kont na okolo 5 innych moich kont i na kilka nie moich kont

[Obrazek: mini.jpg]


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - Hil - 18-03-2019 23:05

Jaka platforma bądź strona umożliwia kopiowanie?


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 22-03-2019 20:45

ja uzywam programu do kopiowania,
to jest tzw, kopiarka lokalna

bede szukal roznych rozwiazan na dniach by klienci mieli rozne opcje kopiowania do wyboru,


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 26-03-2019 18:40

Today +4.99%

This Week +4.99%

This Month +72.4%

This Year +202.22%


w tym roku juz ponad 200% zarobku,

HuhHuhHuhHuhHuh


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 03-04-2019 23:30

Konto to jest obecnie dostepne do kopiowania zagran na konta klientow wiec te zyski moga sie takze pojawiac na Twoim koncie MT4. IdeaHuhIdea

Tu sa aktualne zweryfikowane staty w tabelce


[Obrazek: medium.jpg]


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - Hil - 04-04-2019 15:04

Co zrobić by móc Cie kopiować?


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 05-04-2019 21:47

Zasady sa bardzo proste, na ten moment jest dostepny setup 'prywatny' czyli oplata $15/mc za vps, podzial zyskow 50/50 raz na miesiac, start od $500.


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 07-04-2019 21:58

Equity:(100.00%) $524.48

Cytat:jak widac na ten moment equity jest 100% czyli brak otwartych tradow, bede tu glownie pisal w Niedziele odnosnie tego sposobu/systemu/metody

I mamy kolejna Niedziele,
powyzszy cytat jest nadal aktualny co oznacza ze nie bylo zadnych otwartych pozycji na weekend, przynajmniej na tym koncie, jest to istotny czynnik ktory wplywa komfortujaco na klientow bo wiadomo ze caly kapital jest na koncie dostepny Idea