Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zarabiacie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zarabiacie. (/Temat-Gdzie-zarabiacie-160997)

Strony: 1 2


RE: Gdzie zarabiacie. - MrocznyKILL - 24-02-2019 16:20

Skoro clixsense Cię satysfakcjonowało to serwis z mojej sygnatury też powinien. Tutaj jego opis na tym forum https://zarabiam.com/Temat-Sejfik-com-Dorabiaj-przez-internet-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-51152?pid=1834365#pid1834365


RE: Gdzie zarabiacie. - Snaggy - 24-02-2019 16:37

(22-02-2019 13:10)rachman napisał(a):  Poczytaj dzienniki i poradniki. Coś wybierzesz dla siebie sam. Bez sensu by Ci coś wciskać - to że ja w czymś zarobię tysiaka nie oznacza że Ty zarobisz choćby stówkę. Musisz poczytać, coś zwróci Twoją uwagę i to będzie coś w co warto się pchać. Jak będziesz patrzeć tylko na stawki albo co opłacalne itp. to się zamęczysz Wink Na wszystkim można zarobić - ale nie każdy w tym będzie miał efekty.
Dokladnie, ja jakbym zaczynal od poczatku to wlasnie najpierw bym przejrzal te dwa dzialy i ulozyl sobie w glowie mniej wiecej z czym to sie je i potem obral dopiero jakis cel.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Gdzie zarabiacie. - Folari - 28-02-2019 13:24

(20-02-2019 14:22)buciu52 napisał(a):  Obecnie warto zainteresować się afilacją.

Którą z tych firm z sieciami afiliacyjnymi byś polecił? Gdzie jest największy wybór programów i metod zarobku?


RE: Gdzie zarabiacie. - Rafi15pl - 08-03-2019 18:51

Ja zarabiam trochę na ankietach typu opinie.pl

Jeszcze na ankietach można na stronach takich jak toluna.pl lub .com nie pamiętam i na myio.pl


RE: Gdzie zarabiacie. - buciu52 - 08-03-2019 22:57

(28-02-2019 13:24)Folari napisał(a):  
(20-02-2019 14:22)buciu52 napisał(a):  Obecnie warto zainteresować się afilacją.

Którą z tych firm z sieciami afiliacyjnymi byś polecił? Gdzie jest największy wybór programów i metod zarobku?

Aktualnie korzystam z FireAds. Programów jest sporo, administracja w porządku - kontakt bezproblemowy. Wszystko ładnie zlicza.


RE: Gdzie zarabiacie. - Marta. - 09-03-2019 11:22

Witam, ja próbuję swoich sił w ankietach. Na ten moment nie są to u mnie jakieś duże pieniądze, ale jeśli jesteś cierpliwy i taka tematyka Ci odpowiada, to (moim zdaniem) warto spróbować.


RE: Gdzie zarabiacie. - EfectiveWork - 09-03-2019 13:31

Afiliację finansowe a także fireads Smile


RE: Gdzie zarabiacie. - RockShox - 11-03-2019 04:46

SurveyRewardz


RE: Gdzie zarabiacie. - mima123 - 25-04-2019 16:53

Ankiety, boty na vpsach, YouTube


RE: Gdzie zarabiacie. - AngelikaG - 26-04-2019 08:24

Polecam założenie własnej strony i pisanie treści na niej, ponieważ w dłuższej perspektywie jest to bardzo opłacalne - po jakimś czasie zacznie stanowić twój dochód pasywny i przy małym wysiłku będziesz w stanie osiągnąć większe przychody niż działają w ankietach lub "klikaczach".
A jak już masz stronę www, to możesz ją wykorzystać na wiele sposobów np.
- wrzucając bannery reklamowe z programów partnerskich (bankier, leadstar itp.)
- google AdSense
- zbierając bazę email za pomocą zapisu do newslettera i wykorzystując ją do wysyłania informacji handlowych (oczywiście po zebraniu zgód i zabezpieczeniu odpowiednim tych danych)
- i wiele innych...

Możesz też skorzystać z gotowych "pasaży", które oferują niektóre programy partnerskie i wówczas masz swoją stronę www z ofertami, którą możesz np. przesyłać znajomym przez FB lub wrzucić jako jedną z podstron na swojej stronie www. Ja mam taką stronę utworzoną akurat w LeadStar, próbowałam też w innych programach, ale nie mają tylu możliwości konfiguracji (raczej gotowe już szablony, niekonfigurowalne w pełni).