Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski ze sprzętem dla graczy (/Temat-Program-partnerski-ze-sprzetem-dla-graczy-160621)

Strony: 1 2


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - tomek7912 - 31-01-2019 10:45

Z tego co pamiętam na leadnetwork jest program steelseries.


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - KombinatorGumiok - 03-02-2019 14:25

Może być aliexpress lub allegro, pełno tam sprzętów komputerowych, a oba serwisy można polecać.


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Soplica - 16-02-2019 01:06

(03-02-2019 14:25)KombinatorGumiok napisał(a):  Może być aliexpress lub allegro, pełno tam sprzętów komputerowych, a oba serwisy można polecać.

Allegro ma program partnerski?


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Dante_/ - 16-02-2019 01:23

@[Soplica]
FireAds i LeadNetwork mają kampanię pod allegro. Wydaje mi się, że o to chodziło Kombinatorowi.


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - KombinatorGumiok - 18-02-2019 11:08

Najlepsze stawki polecania allegro są w tradedoublerze, ale tam trochę trudniej przejść weryfikację. Widziałem też kampanie w bluepartnerze i na inisie.


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - MyLead.pl - 18-02-2019 17:49

Cześć @[Soplica],
na MyLead znajdziesz kampanie dla graczy oferujących zarówno profesjonalne produkty, jak i elektroniczną rozrywkę. Do ich promowania nie jest niezbędna własna strona WWW.

Chillblast
Model: CPS | Stawka: 28,00 PLN | Prowizja: zrealizowanie zamówienia | Podgląd: KLIK
Chillblast to sklep z elitarnymi komputerami dla graczy, zapewniającymi wyjątkową szybkość i niezawodność działania.

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

G2A
Model: CPS | Stawka: 3,20% | Prowizja: sprzedaż | Podgląd: KLIK
G2A.COM to globalny marketplace, który miesięcznie odwiedza 16,5 M użytkownków zainteresowanych gamingiem.

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Kinguin
Model: CPS | Stawka: 3,20% | Prowizja: sprzedaż | Podgląd: KLIK
Kinguin to jedna z największych na świecie platform handlu cyfrowymi grami wideo, oprogramowaniem i wirtualnymi dobrami.

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Mamy tego więcej, wszystkie programy gamingowe i ze sprzętem komputerowym znajdziesz w wygodnym katalogu online, dostępnym TUTAJ.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do pełnej dyspozycji.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: Program partnerski ze sprzętem dla graczy - Lori - 25-03-2019 18:29

Ja działam na G2A, Kinguin, Allegro, Aliexpress (global), Steelseries aczkolwiek ostatnio trochę się wypala u mnie.
Kwestia skąd masz głównie ruch. Pod to musisz dobrać program.