Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Młody chce zarobić "coś więcej" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Młody chce zarobić "coś więcej" (/Temat-Mlody-chce-zarobic-cos-wiecej-159845)

Strony: 1 2


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - cyzman1 - 07-12-2018 19:01

(06-12-2018 10:47)Arczit napisał(a):  Tak jak wyżej, ZAINWESTUJ W SIEBIE!
Jesteś młody, tak jak piszesz jesteś jeszcze zielony. Więc bez sensu będzie inwestycja, w coś czego nie znasz a ktoś powie Ci że to żyła złota. Ale jest też plus inwestowania, człowiek uczy się na swoich błędach. Jeśli chcesz inwestować, poczuć co to ryzyko, to zawsze, ALE TO ZAWSZE inwestuj tyle $$$ ile nie będzie Ci żal jeśli stracisz.
Kolejny raz odsyłam do poradników które są na forum, w większości wystarczy mały update i możesz kręcić 10x tyle co na ankietach. Powodzenia Smile

Ok, dzięki za kom. A czytać dosłownie wszystko? Bo wolałbym się skupić na tych najważniejszych rzeczach. Od czego zacząć?


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - EfectiveWork - 07-12-2018 20:51

A co potrafisz ? W czym jesteś dobry ? Co Ciebie interesuję ? Tutaj nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na Twoje pytanie.


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - cezar78 - 07-12-2018 20:57

Coś co zawsze dziala - filmiki na youtube, znajdź dowolny program partnerski, wyszukaj odpowiednie słowa kluczowe (czyli longtaile) sprawdź jaką mają konkurencję na youtube (jeżeli na 1 stronie jest 1-2 filmiki z dokładnie taką samą frazą i mała ilością wyświetleń, a reszta ma inne lub tylko podobne frazy, to dobry znak), zrób filmik, wrzuć go jako niepubliczny, dowal trochę wyświetleń, lajków, na to możesz wydać swoją kasę (2-3 razy wyśw. więcej niż ma konkurencja w top3) używając jakiegoś dobrego smm panelu (ja używam tego z mojej sygnaturki, ma dobre wyświetlenia high retention). Następnie po 24-36h zrób filmik jako publiczny i powinien wskoczyć do top5 w youtube, czasem to trwa kilka dni a czasem filmik jest pierwszy od razu.
Zainwestuj w GSA ranker i dowal trochę backlinków do filmiku ale z nie zaspamowoanych stron. Google lubi wrzucać filmiki z top3 youtube do swoich wyników wyszukiwania. Musimy tylko trochę pobudzić go do działania dodając trochę backlinków. Filmik nie pojawi się po paru dniach w google, ale po kilku miesiącach, no chyba że fraza jest bardzo łatwa (czytaj bez konkurencji). Po tym wszystkim możesz cieszyć się pasywnym zarobkiem. Z filmikami yt jest tak że trzymają się w serpach na zawsze, a z czasem ich pozycja nawet potrafi wzrosnąć.

Teraz już wiesz w co zainwestować kasę, powodzenia.


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - cyzman1 - 07-12-2018 21:37

(07-12-2018 20:51)EfectiveWork napisał(a):  A co potrafisz ? W czym jesteś dobry ? Co Ciebie interesuję ? Tutaj nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na Twoje pytanie.

Interesują mnie media społecznościowe, z łatwością i przyjemnością mógłbym zrobić jakiejś firmie stronę na fb czy coś w ten deseń. Oprócz tego z takich własnych zamiłowań to motoryzacja, sport, polityka, podróże


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - rachman - 07-12-2018 21:57

Poczytaj poradniki i parę dzienników. Wtedy coś wybierzesz to co wyczujesz że dasz radę ciągnąć.


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - tomek019 - 07-12-2018 23:14

zainwestuj nie pieniądze a swój czas w naukę tego jak można zarabiać Smile
z 10 razy zastanów się dobrze nad każdą metodą zarabiania, i jeśli coś wybierzesz to nie wchodź z kapitałem na max tylko najpierw "zamocz stopy" czyli wypróbuj czy będzie Ci to odpowiadać, lub zapytaj innych