Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
azontoo - Droga do 2 Pensji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: azontoo - Droga do 2 Pensji (/Temat-azontoo-Droga-do-2-Pensji-155241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 13-03-2018 20:11

Dzisiaj kolejny cały dzień praktycznie spędzony na czytaniu dzienników oraz forum. Coraz więcej wiem i coraz więcej widzę możliwości. Po tych kilku dniach, mam przesyt informacji, ale dzięki temu podejmę dobrą decyzję.

Uważam, że kluczowe będzie tutaj własna strona, tak jak pisze spora część poweruserów i na tym bym chciał się skupić + REAL CONTENT by spać spokojnie Jerk


Idea A poniżej opis mojego pomysłu z domenami z poprzedniego postu...

Na forum był gdzieś wrzucony plik z serwisami pożyczkowymi tak by wygenerować ok. 2000zł
Były tam podane linki do afiliacji… Więc sprawdziłem misspelings w domenach nie wszystkich Jerk firm… Kupiłem 7 domen.
W ciągu dwóch dni tylko 4 otwarcia wniosków.
Nie ma tutaj możliwości skalowania tego. Chyba, że większa sprzedaż alko Wink A rozkręcać porównywarki finansowej nie chce bo za duża konkurencja.
Gdyby ktoś chciał pobawić się w innych branżach tutaj narzędzie do generowania „błędów” http://tools.seochat.com/tools/domain-typo-generator/


PS1. @mahuzz mogę napisać do Ciebie jaki mam pomysły na niszę ?
PS2. Widzę, że z każdym dniem zmieniam podejście do tematu zarabiania w necie. Nie chcę po prostu zacząć robić jakiś minidniówek np na linkach, tylko zacząć budować coś większego z sensem.

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - patttson - 13-03-2018 20:25

Z autopsji Ci doradzę, przestań już czytać dzienniki i zdobywać wiedzę na temat różnych mozliwości, tylko wybierz coś konkretnego już teraz i tylko na ten temat dalej się kształć. Ja byłem kiedyś w takim momencie, że miałem ~8 domen, kazda inna nisza i potem jest to ciężko zdywersyfikować i lepiej zrobić 2 porządnie niż 8 byle jak Wink


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 15-03-2018 00:02

(13-03-2018 20:25)patttson napisał(a):  Z autopsji Ci doradzę, przestań już czytać dzienniki i zdobywać wiedzę na temat różnych mozliwości, tylko wybierz coś konkretnego już teraz i tylko na ten temat dalej się kształć. Ja byłem kiedyś w takim momencie, że miałem ~8 domen, kazda inna nisza i potem jest to ciężko zdywersyfikować i lepiej zrobić 2 porządnie niż 8 byle jak Wink

Chyba trafione w sedno... impreza

Robię 2 nisze. EOT Wink

Notatki ogarnięte, wiem w którym kierunku zmierzam... Idę zgodnie z planem.
#Lecimy

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Itachi198 - 15-03-2018 00:07

Powodzenia, pracuj i się nie martw! Big Grin
Będę obserwował Cool


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 16-03-2018 00:00

Na dzień dzisiejszy 7 otwartych wniosków z domen.
Zobaczymy co będzie dalej…


Dzisiaj wolne. Odespałem wcześniejsze dni, kawka chillout. Potem zakupy, spacer i na siłkę - 6km w 30 minut - Big Grin

Za radą patttson zacząłem już działać…

Na początek weryfikacja pomysłu na nisze…
I tutaj pierwsze małe problemy - ale już rozwiązane.
Wcześniej zdobyta wiedza procentuje - efekt kuli śnieżnej Wink

Inwestycja:
Domeny - 76,20 zł


CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 17-03-2018 20:33

Wczoraj piąteczek - wyjście ze znajomymi na piwo > nie popracowałem. Smile
Z domen było 12 wejść - coś się dzieje.

SUBY- narazie 8 wyświetleń. Dzisiejszy dzień - 3 słowa konsultacje, zmiany, wiedza. Zaczynam pracę bo weekend ucieka. Kawa i lecimy z tematem!

A podczas dzisiejszej pracy leci :





Inwestycja:
Domeny - 76,20 zł
Domena i serwer - 18

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 18-03-2018 23:38

Dzisiaj rano ogarnąłem rzeczy na studia i od późnego popołudnia - ostra praca.

Na dzień dzisiejszy mam postawiona stronę, z wrzuconymi wtyczkami. Napisany artykuł - tak mój pierwszy Wink na 300 wyrazów. Zrobiony do tego landing. Czekam na podpięcie do SunLead i zaczynamy!

Jak już wszystko będzie postawione to lecę z pozycjonowaniem i robię kolejne nisze.

Nie jest to co prawda jakość taka jak bym chciał, ale najważniejsze żeby zacząć i zarabiać kasę. A później będzie czas na ewentualne poprawki. Zakupiłem również pakiet wiedza Jerk
Na te chwile widzę w tym mega potencjał, dużo wiedzy która mam mogę wykorzystać ale i bardzo dużo się uczę.


Inwestycja:
Domeny - 76,20 zł
Domena i serwer - 18 zł
Wiedza - 75 zł

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 19-03-2018 23:23

Z dnia wczorajszego - SunLead podpięte. Testujemy stawki... Huh

Poniedziałek - Wróciłem z pracy i wprowadziłem kilka zmian na stronie związanych z układem treści. Przeczytałem obszerny poradnik dot. linkowania (część udało mi się w pracy a drugą doczytałem w domu). Jednak od jutra zaczynam z pozycjonowaniem Cool

Parę wejść było moich, ale są jakieś "obce" Big Grin
[Obrazek: image.png]

A tutaj staty dla wszystkich misspelingów domen... - 16szt. Przestaję to monitorować. Jak coś wpadnie - dam znać...
[Obrazek: DOMENY-_RUCH.png]

Inwestycja:
Domeny - 76,20 zł
Domena i serwer - 18 zł
Wiedza - 75 zł

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 20-03-2018 22:25

Wtorek - 10 dzień od założenia dziennika. Jest progres. Ale czekamy na pierwsze $$ no i na wyższe pozycje w google. Na te chwilę dodane 2 linki (1x social, oraz 1 xforum). Wygenerowałem też plik xml. Zakupiłem drugą domenę pod inną niszę. Zainstalowałem WP i reszte prac zostawiam na jutro. Ale do osób które czytają mam pytanie: czy linkowanie między własnymi stronami zwiększa DA > nowej strony?

[Obrazek: image.png]

Inwestycja:
Domeny - 76,20 zł
Domena i serwer - 18 zł
Domena 12,24 zł
Wiedza - 75 zł

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności

[/quote]


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 22-03-2018 00:23

Dzień 11
Dodanie linków z dwóch stron. Napisanie jeszcze jednego tekstu na pierwszą nisze. Wybranie słów kluczowych na nowa nisze. Instalacja wtyczek, skonfigurowanie strony dodanie ogłoszenia dot. napisania tekstu. Powoli widać efekty pracy.... Po 8 godzinach pracy i 6 nad zc, już brak sił na siłownie czy bieganie. Dobranocsmutny

[Obrazek: image.png]


Inwestycja:
Domeny - 76,20 zł
Domena i serwer - 18 zł
Domena 12,24 zł
Wiedza - 75 zł

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności