Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) (/Temat-%CC%B61%CC%B67%CC%B6-%CC%B6l%CC%B6a%CC%B6t%CC%B6-22-lata-i-wielkie-marzenia-154130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - ivandzms - 24-01-2018 14:34

własne strony + ogarnięcie seo = $$$


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 25-01-2018 17:47

Dzień 2


Kolejny dzień z zarabianiem i tu następuje moje zdziwienie, wiedziałem że będzie ciężko, ale tego się nie spodziewałem. Otóż:

-zdobyłem 150 znajomych na nowym koncie fb
-założyłem instagrama
-dołączyłem do dużej ilości grup (+18, poznajmy się itp)

I tu zaczynają się schody, a zatem:
- wygenerowałem link dla siebie na mylead.pl,
- napisałem sobie fajny wierszyk pod spam w języku polskim i angielskim,
- zacząłem SPAM,
- w link kliknęło jakieś 26, 0 leadów, myślę sobie, czemu tylko tyle,
- Cukjerberg usunął wszystkie posty bo uznał je za spam Sad

Co zrobiłem źle, skracać linki ? Jeśli tak to gdzie ? Jakby ktoś mógł pomóc Wink



Cel [1,98/200 zł] pokerface


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - patrolpxd - 25-01-2018 17:55

"Spamienie na FB to już nie to samo co kiedyś" Jerk2
Nie no a tak serio: konto założyłeś wczoraj dziś zarzuciłeś spamem - Cukierberk zaczaił o co chodzi - BAN ZA SPAM!
Tak, teraz dosyć trudno jest spamić na FB. Ale spróbuj:
-zrób przekierowanie w java skrypcie na własną domenę (wymagany hosting + domena - da się to zrobić na darmowym blogspocie)
-postuj "z rozwagą" tzn jednego dnia dodaj np. 50 znaj i 3 grupy, następnego dnia dodaj posty i kolejne 50 osób Smile
- im dłuższy staż na fb tym powiewniejsze konto Smile
- stosuj się do tego poradnika

No i będę zaglądać Tongue
Powodzenia! Smile


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 25-01-2018 18:09

(25-01-2018 17:55)patrolpxd napisał(a):  "Spamienie na FB to już nie to samo co kiedyś" Jerk2
Nie no a tak serio: konto założyłeś wczoraj dziś zarzuciłeś spamem - Cukierberk zaczaił o co chodzi - BAN ZA SPAM!
Tak, teraz dosyć trudno jest spamić na FB. Ale spróbuj:
-zrób przekierowanie w java skrypcie na własną domenę (wymagany hosting + domena - da się to zrobić na darmowym blogspocie)
-postuj "z rozwagą" tzn jednego dnia dodaj np. 50 znaj i 3 grupy, następnego dnia dodaj posty i kolejne 50 osób Smile
- im dłuższy staż na fb tym powiewniejsze konto Smile
- stosuj się do tego poradnika

No i będę zaglądać Tongue
Powodzenia! Smile

Jezusku, dziękuję, zastosuję się do porad Wink A jak mam swoją stronę jakąś starą, chyba jeszcze z gimnazjum i bym wrzucił tam jakiś darmowy szablon z cba.pl bo tam też mam hosting, działało by to ? Big Grin


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - patrolpxd - 25-01-2018 18:11

Napisz na gg 46826538 to coś poradzimy Tongue nie będziemy niepotrzebnego spamu robić Tongue


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 26-01-2018 20:19

Dzień 3

W szkole skrócone lekcje, więc zadowolenie na twarzy ogromne Smile
Wczoraj dużo się działo głównie dzięki użytkownikowi patrolpxd który pomógł mi z domeną pod przekierowanie i udzielił cennych wskazówek za co jestem mu niezmiernie wdzięczny Wink

Cele:
- pomyśleć jeszcze nad niszami
- przygotować jakieś chwytliwe teksty
- stworzyć 4 nowe konta na facebooku pod niszę
- doszkolić się z HTML Big Grin
- wybrać ostatecznie serwis do SMS

Gdzieś w międzyczasie wpadła ankieta na clix, zrobiłem też kilka prostych ofert głównie polegających na klikaniu w linki i wpisywaniu zmyślonych maili Big Grin

Zaczynam ferie, więc myślę, że te 2 tygodnie wolnego dobrze spożytkuję na nauce jak i szkoleniu się w zarabianiu pitosu przez internet Smile

Cel [4,12/200 zł] Huh


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - twardy - 26-01-2018 20:21

Nie marnuj czasu na smsy. Wez sie lepiej za ogads.


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - patrolpxd - 26-01-2018 20:38

Luzik mordeczko Tongue Ciśnij mocno Big Grin Jakbyś jeszcze coś potrzebował to uderzaj! Smile


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - sebek13076 - 27-01-2018 00:06

Powodzenia


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 29-01-2018 18:25

Dzień 4



Dobra, a więc tak, na weekendzie miałem trochę kryzys zarobkopoglądowy, zbanowano mi 5 kont na facebooku w tym jedno z 4 letnim stażem i weryfikacją na prawdziwy numer. Załamałem się gdyż były to konta docelowo pod SUB SMS, miałem już nawet niezłą niszę wymyśloną, ale cóż mówi się trudno Wink

Postanowiłem się przebranżowić, załozyłem konto na OGads i zrobić kilka Content Lockerów, z poradnika dostęgo na forum wyczytałem dużo ważnych rzeczy i zacząłem działać wczoraj o 14.
No i dziś wygląda to tak + cały czas coś wpada, myślę że będzie więcej Wink

[Obrazek: eb45556d8a41.jpg]

W międzyczasie wpadła jakaś ankieta za 1$ Huh

Cele na dziś i kolejne dni:
- znajdę kilka dochodowych nisz pod OGads
- muszę sprecyzować target bo wciąż wpadają leady 0.03$-0.06$
- zautomatyzować cały proces związany z OGads
- mieć motywację Smile


Cel [30,48/200 zł] Sex