Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? (/Temat-Ile-zarabia-sie-w-skali-roku-na-bitcoinie-153905)

Strony: 1 2 3


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - lew23 - 15-01-2018 14:49

Twardy wiem, że z tego wyjdą pieniądze małe, ale lepiej wybrać najciekawszą bezpieczną ofertę niż trzymać kasę w karpecie. Zysk z tego wyjdzie netto 21,60 zł po 2 miesiącach. Tylko, że ja zbieram na mieszkanie lub domek w zależności jakie oprocentowanie będzie w skali roku, więc mogę zamrozić na długie lata. Mam 20 lat co miesiąc chcę odkładać 1000 złotych na otwarcie nowych lokat bez zakładania konta najlepiej oprocentowane. Po 10 latach na 4 oprocentowanej lokacie wyszło by około 147 tys złotych z czego około 27 tys jest z odsetek. Na pewno z czasem jeśli będzie nadal tak cienkie oprocentowanie to 15 procent z 1000 bym wkładał coś lepiej oprocentowanego a 85 % w tradycyjne lokaty. Aktualnie lokaty są bardzo słabe, ale może w ciągu jakiś lat znowu wyskoczą lokaty 5 - 10 procent. Liczę na to, że w ciągu 10 lat na parę lat lokaty będą atrakcyjniejsze i będą około 5 - 10 procentowe. Wtedy w tym czasie jeśli będzie możliwość będe wkładał jak najwięcej w lokatę.

prelude a co jest jakiś haczyk? To poleczasz trzymać gdzieś indziej kasę niż w idea Bank? Wiecznie tam nie będe. Tylko na 2 miesiące.


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - mattxx - 15-01-2018 15:34

Widzę, że analizujecie lokatę a chyba lepszym pomysłem byłoby przeanalizowanie Bitcoina. Tak mi się wydaje.

Lokata jest bezpieczna. To fakt. Jak nie potrzebujesz kasy w tym momencie to możesz sobie pozwolić na zamrożenie gotówki, a i jeszcze kilka złotówek wpadnie w ramach tych procentów Rolleyes


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - kubagrzybowski - 15-01-2018 16:55

trzymać na krypcie nie ma sensu to fakt, ale zarabiać na kryptowalutach już tak, zyski z tego będą spore - 4% dziennie może być mało (wszystko zależy od ciebie)


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - mattxx - 15-01-2018 17:12

Tylko trzeba pamiętaj, że można też i stracić!


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - lew23 - 15-01-2018 17:26

Mam jeszcze inny pomysł. Zainteresowało mnie coś bardziej od Kryptowalut. Chodzi o inwestycje w sztuczną inteligencję i branżę kosmiczną. Wiecie gdzie można inwestować w takie rzeczy ? Około 1000 zlotych idzie na lokatę, ale od 20 złotych do 200 złotych na początek mógłbym w takie coś inwestować jeśli podał by ktoś informacje.

Inwestowałbym drobne sumy około 10 lal na takie branże.


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - mattxx - 15-01-2018 17:30

Za 20 - 200 PLN to możesz sobie flaszkę kupić, a nie inwestować.


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - lew23 - 15-01-2018 17:37

Mattxx ok może więcej dam, ale wiesz gdzie takie rzeczy można inwestować?


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - PremAccHack - 15-01-2018 17:40

Zainwestuj we własny biznes Wink


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - dream* - 15-01-2018 17:54

(15-01-2018 17:40)PremAccHack napisał(a):  Zainwestuj we własny biznes Wink

to najlepsza opcja Smile
Ja kiedyś inwestowałam w pożyczki społecznościowe, 10% w skali roku z gwarancją zwrotu kapitału nawet za niespłacone - ale coś chyba rynek pożyczek społecznosciowych się zwija z polski patrząc np na kokosa Sad


RE: Ile zarabia się w skali roku na bitcoinie? - lew23 - 15-01-2018 18:23

Strach z zabezpieczeniem tych kryptowalut. To wszystko jest wirtualnie. Uważacie, że krypto jest lepsze od inwestowania w złoto, srebro w monetach gdzie możemy bezpiecznie przechować w swoim miejscu a nie na komputerze gdzie czają się hakerzy?