Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Gdzie kupić domenę oraz hosting? (/Temat-Gdzie-kupic-domene-oraz-hosting-153834)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - useSession - 18-01-2018 01:24

Ja od siebie mogę polecić futurehost.pl, naprawdę bardzo dobry hosting - korzystam już rok i nie miałem żadnych problemów.
KOD RABATOWY NA 50%: WHT50
Oferują również domeny w dobrych cenach (nie naciągają przy przedłużeniu).
Z kodem rabatowym nic tylko brać.

Jak możesz, to strzel z refa: futurehost.pl
A jak nie chcesz pomóc to bez Jak możesz, to strzel z refa: futurehost.pl


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Lukaskov96 - 18-01-2018 22:34

Ja ze swojej strony polecam zakupienie domeny na aftermarket. Mają rozsądne ceny domen jak i koszty przedłużeń. Około 50-60 pln w skali roku za przedłużenie. A nie tak jak na az. Kupujesz domenę .pl za 0 zł a za rok chcąc przedłużyć płacisz ponad 100 zł XD. A co do hostingu to albo nazwa.pl albo jak niektórzy tutaj pisali mintshost.pl Ale to też zależy pod co stronkę zamierzasz stawiać i na jaki ruch liczysz.


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - krzysiek349 - 18-01-2018 23:09

a jak ktoś potrzebuje po taniości domenę i hosting to polecam na domenę namecheap (domena .top za 3$ i tanie odnowienie, około 12$) a hosting ze strony domena.pl (3 zł na rok) ;D


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - tmp123xxx - 23-01-2018 22:14

Weź sobie za total free hosting 10 GB, SSD, php 7, mysql... => 5v.pl


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Mordo - 28-01-2018 10:45

Domenę polecam z nazwa.pl (0zł). Hosting za to hostinghouse (15 + VAT na rok).


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - kej - 28-01-2018 13:32

W miare szybki hosting http://www.linuxpl.com


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - hostngowo.pl - 14-06-2018 08:23

Zapraszamy na https://www.hostingowo.pl W naszej firmie zarejestrujesz domenę oraz szybki i stabilny hosting w atrakcyjnych cenach.


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Mentalki - 31-08-2018 19:55

az.pl/home.pl/ovh.com/blazingfast.io/


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - MilanFan - 14-04-2019 17:21

Ponawiam pytanie z pierwszego postu. Dodatkowo fajnie byłoby mieć pocztę w pakiecie Wink


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - WebStrategy.pl - 15-04-2019 02:39

Domena: OVH, bo tanie odnowienie.
Poczta: OVH MX Plan, bo usługa jest tania i dożywotnia.
Serwer OVH lub webh.pl
Wchodząc z mojego linku otrzymasz dodatkowy rabat 20% na pierwszą płatność.
Warto zastanowić się nad serwerem VPS, jest wydajny i z różnymi rabatami bardzo tani.
Więcej o tym pisałem na blogu: Gdzie kupić domenę i serwer pod stronę internetową?