Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas się pobawić... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czas się pobawić... (/Temat-Czas-sie-pobawic-153737)

Strony: 1 2


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 13-01-2018 14:11

Wymieniłem YOYO na RCL (spadło wczoraj o 80% na binance), dziś rano sprzedałem, dzięki czemu +20$. ADA również sprzedana po kursie bodajże 0.94$.

Obecnie posiadam:
[Obrazek: xgcpzc.jpg]

Co na obecną chwilę jest warte: 344.92$.

Tak więc od 11 do 13 stycznia zarobiłem 42.44$.

Edit: Wymieniłem eth na Bitcoin Diamond, teraz znowu mam eth. Stan konta: 360$

Edit2: kupiłem BITCOIN Diamond, patrzyłem na niego do momentu gdy miałem 380$. Mniej więcej wtedy rozładował mi się telefon. Gdy spojrzałem miałem 200$. 180$ straty, No cóż. JA PIERRRRRR


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 20-01-2018 20:01

Na całym rynku kryptowalut był nie mały crash, obecnie przynajmniej u mnie wszystko wraca do normy.

Z 200$ przez crash ta kwota opadła do 120$, ale obecnie mam 180$ więc tak jak mówię - wszystko wraca do normy.

Na moją stronę z recenzjami wrzuciłem pierwszy post tak więc teraz już tylko z górki.

Stworzyłem również stronę pod hack do gry, używając LP, który wrzuciłem do Strefy Wtajemniczonych - teraz "tylko" ją wybić.

W między czasie stworzę kolejne kilka stron pod hacki aby móc wybijać kilka z nich w tym samym czasie.

Następnie wezmę się za tworzenie zaplecza - nie mówię o typowych wordpressach (oczywiście również) a o tumblrach, galeriach zdjęć itp.

Dam znać gdy coś już będzie zrobione!


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 07-02-2018 13:30

Dwie strony pod hacki się pozycjonują oraz 3 strony na podstawie poradnika Vasakiego są już ogarniane.

kryptowaluty trzymam longterm.

Na dziś to tyle, później większe podsumowanie.


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 15-02-2018 23:59

Cześć czas na ładne podsumowanie.

Stworzyłem 3 strony zgodnie z poradnikiem Vasakiego, ale pod WorldWide.

Strona 1
Łatwa nisza, ale na razie prawie nie promowana.
[Obrazek: 15z1b2t.png]

Strona 2
Nisza o średniej trudności - ładnie promowana.
[Obrazek: 16kdkk1.png]

Strona 3
Trudna nisza, nie promowana prawie wcale - obecnie.
[Obrazek: o52qm1.png]

Zaplecze

Obecnie posiadam około 90 Tumblerów - 28 PA+. Na jakiś czas mi wystarczy.

FanPage

Stworzyłem FanPage, promuję przez FbAds - płacę za lajka. Zacząłem wczoraj - zdobyłem 60 lajków po cenie 0.07 zł za lajka. Dzisiaj już lepiej - 353 lajki po cenie 0.03 zł za lajka. Łącznie mam 413 realnych lajków za 15.60 zł.

Nie jest źle. Wink


RE: Czas się pobawić... - dom3lek - 16-02-2018 10:14

Nie chce Ci źle życzyć, ale na samych tumblrach nie wbijesz top 1-3 przy frazach 30k++ search volume.


RE: Czas się pobawić... - radmatuszewski - 16-02-2018 12:55

Wiem, nie zamierzam linkować tylko tumblrem.