Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gotowy sklep internetowy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Gotowy sklep internetowy! (/Temat-Gotowy-sklep-internetowy-153695)

Strony: 1 2 3


RE: Gotowy sklep internetowy! - Kolgent12 - 08-01-2018 18:54

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź i rekomendacje, tyle że nie bardzo zgadzam się z tym podaniem linku do sklepu. Ponieważ bardziej zamiast sprzedaży sklepu kierowalem się sprzedażą pomysłu na zarobek, a ujawnienie linku to tak jakby ujawnienie publicznie pomysłu przez co wartość tego sklepu oraz pomysłu będzie równa wartości hostingu oraz domeny więc przystane na moich warunkach, a jeżeli to niezgodne z regulaminem to temat usunę i założę temat w sprzedaży niższe i poradniki a stronę dorzucę w gratisie dla pierwszego klienta ?

Wiem czym skutkowało by podanie linku, po 1 temat oraz sklep byłby bez wartości, po 2 przypuszczam nagły napływ takich sklepów co skutkuje większą konkurencja.


RE: Gotowy sklep internetowy! - Artinesse - 08-01-2018 19:04

Tak rozumiem, jednak jeżeli chcesz sprzedać stronę powinieneś podać do niej link. Jeżeli traktujesz to jako sprzedaż pomysłu na zarobek, wtedy idealnym rozwiązaniem byłby poradnik. Jednak jak sam napisałeś to jest gotowy sklep internetowy.


RE: Gotowy sklep internetowy! - kniew - 08-01-2018 19:27

Dostalem info w pw ze to sklep ogolnobranzowy. Zapewne droppshiping z amazona czy aliexpress. No bez przesady, to nie jest nisza...


RE: Gotowy sklep internetowy! - Kolgent12 - 08-01-2018 19:49

(08-01-2018 19:27)kniew napisał(a):  Dostalem info w pw ze to sklep ogolnobranzowy. Zapewne droppshiping z amazona czy aliexpress. No bez przesady, to nie jest nisza...

Z całym szacunkiem ale to że dostałeś zdjęcia i informację to nic nie znaczy. logiczną rzeczą jest że sam sklep ogolnobranżowy to nie nisza bo jest ich multum, niszą jest sposób sprzedaży produktów oraz docieranie do klientów w sposób przyciągający z miejsca ich uwagę...a to jest kluczowa "nisza" w tym sklepie, czyli powód dzięki któremu na 100% spośród konkurencji, ludzie wybiorą ten sklep.


RE: Gotowy sklep internetowy! - patttson - 08-01-2018 19:51

nie, nisza to jest właśnie tematyka strony, a sposób sprzedaży produktów to sposób sprzedaży produktów lub promocja, tak jak napisałeś Wink


RE: Gotowy sklep internetowy! - makecash - 08-01-2018 20:00

A mogę prosić abyś mi napisał a na PW lub tutaj coś więcej np. czy to wirtualne przedmioty, koszt jego itd.?


RE: Gotowy sklep internetowy! - Kolgent12 - 08-01-2018 20:10

(08-01-2018 19:51)patttson napisał(a):  nie, nisza to jest właśnie tematyka strony, a sposób sprzedaży produktów to sposób sprzedaży produktów lub promocja, tak jak napisałeś Wink

Dlatego słowo "nisza" napisałem w cudzysłowie, z powodu innej interpretacji. Z tego co zauważyłem na tym forum ludzie używają tak często "słowa" nisza, tak jak w realnym świecie używają inni słowa "wytrych" nie do końca znając prawdziwego jego znaczenia ale wracając do słowa nisza to ludzie różnie go tutaj interpretują ale zbiorąc wszystko w kupę można by definicję uznać taką - unikalny sposób na zarobek . A jeżeliby generalizować definicję słowa niszy rynkowej bo o takiej jest mowa, to nawet nie tematyka strony, tylko produkt na owej stronie, lub usługa która jest nazywana niszową bo jest jej bardzo mało lub nie ma na rynku.

Ale nie o tym temat Smile


(08-01-2018 20:00)makecash napisał(a):  A mogę prosić abyś mi napisał a na PW lub tutaj coś więcej np. czy to wirtualne przedmioty, koszt jego itd.?

Oczywiście, napiszę na priv trochę informacji.


RE: Gotowy sklep internetowy! - prelude - 08-01-2018 20:38

teraz każdemu będziesz po trochu pisał na PW?Smile może przemyśl co jeszcze możesz zdradzić i napisz tutaj w temacieSmile poza tym parę godzin temu prosiłem w tym temacie o zdjęcia.


RE: Gotowy sklep internetowy! - Kolgent12 - 08-01-2018 23:15

(08-01-2018 20:38)prelude napisał(a):  teraz każdemu będziesz po trochu pisał na PW?Smile może przemyśl co jeszcze możesz zdradzić i napisz tutaj w temacieSmile poza tym parę godzin temu prosiłem w tym temacie o zdjęcia.

Wszystko proszę kierować na priv. Smile


RE: Gotowy sklep internetowy! - prelude - 09-01-2018 00:50

ale co kierowac? ja sprzedaje czy Ty? napisałem 2 krotnie, że prosze o zdjecia na pw to odpalasz pw i dajesz mi zdjecia, cos jeszcze za Ciebie zrobic zebyś to sprzedał ?Smile