Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clickworker - ankiety, zadania internetowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Clickworker - ankiety, zadania internetowe (/Temat-Clickworker-ankiety-zadania-internetowe-153466)

Strony: 1 2 3


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - chincyk - 01-02-2019 17:29

Dzisiaj dostępne jest nagrywanie 10 filmików z dźwiękiem, zadawanie pytań - wymyślasz co chcesz Smile 5 min roboty


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - kamys0 - 18-02-2019 22:15

Lw jaki sposób wypłacić tam pieniądze? Bo pisze, żeby podać jakiś tax number...


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - chincyk - 19-02-2019 17:52

Payment details --> I am commercial and / or freelance -> zaznacz NO Smile ja tak mam i wypłaty bez problemu przychodzą


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - kamys0 - 04-03-2019 23:00

Mnie ta aplikacja oszukała i nie wypłacili pieniędzy.


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - chincyk - 05-03-2019 19:58

(04-03-2019 23:00)kamys0 napisał(a):  Mnie ta aplikacja oszukała i nie wypłacili pieniędzy.

Ja jestem tam od kilu lat i za każdym razem otrzymywałem i otrzymuje wypłatę... Dziwne że u Ciebie jest inaczej.


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - kamys0 - 06-03-2019 19:58

To samo mogę napisać o Tobie, czy innych - dziwne, że Wy zarabiacie. Mnie już drugi raz oszukano. Dziś np. społeczność Elektroluxa - nie wypłacili mi należności i bez mojej wiedzy usunęli konto.


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - chincyk - 06-03-2019 20:10

(06-03-2019 19:58)kamys0 napisał(a):  To samo mogę napisać o Tobie, czy innych - dziwne, że Wy zarabiacie. Mnie już drugi raz oszukano. Dziś np. społeczność Elektroluxa - nie wypłacili mi należności i bez mojej wiedzy usunęli konto.

No właśnie specjalnie się zalogowałem do electroluxa żeby sprawdzić czy moje konto nadal tam jest Big Grin

A z tym clickworkerem to dziwne że nie wypłacili..


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - kamys0 - 06-03-2019 20:24

Wejdź sobie na mój dzienniczek, to zobaczysz co mnie napisali za kinder niespodziankę. Nie dość że nie wypłacili to jeszcze konto usunęli. Oszusty.


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - kamys0 - 21-04-2019 11:34

Jak Ty wypłacasz pieniądze z tego Clickworkera? Mnie nic nie dochodzi na PayPal.


RE: Clickworker - ankiety, zadania internetowe - chincyk - 21-04-2019 11:51

u mnie bez problemu dochodzą na PP po prostu wpisałem adres i tyle Smile