Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 03-12-2017 00:02

(02-12-2017 23:44)Fricooo napisał(a):  Obserwuje. Działasz na jednej giełdzie? Co mógłbyś polecic

Działam głównie na bittrex ale np szorty zakładam gdzie indziej.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - specuuu - 03-12-2017 01:07

stratis - stracisz Big Grin
a tak na powaznie to dlugo uczyles sie podstaw/technik/grales na demo zanim zaczales inwestowac?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 03-12-2017 02:35

(03-12-2017 01:07)specuuu napisał(a):  stratis - stracisz Big Grin
a tak na powaznie to dlugo uczyles sie podstaw/technik/grales na demo zanim zaczales inwestowac?
Zabrzmi to jak banał ale tradować uczysz się całe życie.Podstawą tutaj jest być na bierząco w tym co się dzieje w projektach bo krypto są nieobliczalne.Nigdy i pod żadnym pozorem nie grać pozycji przeciwnych do grubych ryb ile tobie zajmie znalezienie się to nie wiem. Najważniejsza jest tu bardzo mocna psychika i przebiegłośc bo rynek jest mocno manipulowany.A konta demo odradzam według mnie jeśli nie handlujesz prawdziwą kasa nie nauczysz sie radzic sobie z własną psychiką.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 03-12-2017 14:51

Zapowiadają się mocne wydarzenia na 2 następujących krypto.
Neo-jutro czyli 4go grudnia konferencja
Neo-Dodanie neo na nową giełde 5 grudnia.
Monero- spotkanie na którym będą omawiane postępy prac 12 grudnia.
Zalecam też obserwować vtc dotarły do mnie informacje od innego tradera że może być pięknie.Wszystkie pozycje są przezemnie obstawione.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 03-12-2017 17:16

Jeśli chodzi o emc2 to prawdopodobnie nie zakończył jeszcze swojego rajdu. Jest na wsparciu i dużo okoliczności pozwala mi sądzić że na 100% zysku się nie skończy.Czas zweryfikuje stop loss troche pod wsparciem.

Takie małe statystyki z ostatnich tyg nie wszystkie typy tu były ale dla niedowiarków mogę wysłac scrina z giełdy.
Stratis-w trakcie realizacji ale już kilka procent na plus a będzie wiecej bo cały grudzien usiany wydarzeniami
Neo-narazie 1,5% na minus ale pewnie się odbije
Bitcoin cash-zakupiony pare tyg temu po 1250$ aktualnie stoi po 1600 w grudniu powiem wam w tajemnicy wchodzą pary bcc/alty wiec to nie koniec grube ryby są załadowane w bcc na dziesiątki mln$ np Roger Ver
Emc2-w btc zrobił ponad 100% od czasu kiedy go podałem tutaj dalszy potencjał wzrostowy.W kasie to pewnie z 120%.zrobił
Sc-typ tu wrzucony i na mojej stronie też wszedł na 35%
Xlm-kilka procent na plus.
To nie wszystkie zagrywki
Polecam obserwować zec i ltc

Aha za 3 dni zmiana trudności na btc może być korekta na bitcoinie bardzo uważajcie i załóżcie mocne stop loss. Bcc pewnie na tym tymbardziej skorzysta już wyszedł z akumulacji.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 04-12-2017 07:58

Aktualizacja.
Właśnie stop loss zamknął mi sc na 102 satoshi kupywałem za 61 satoshi dawałem tu sygnał.
Neo już 3% na plusie od momentu zakupu
Stratis wybicie i kolejne wzrosty.
Tak że od momentu prowadzenia tego dzienniczka zrobione grubo ponad 100%.
Dziś po południu postaram się zrobić analizy i dać kolejne perspektywistyczne typy.
Proszę też o to byście konkretyzowali pytania pisząc do mnie na Pw.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 04-12-2017 17:28

Aktualizacja
Neo-zrobił już 14% od zakupu
Stratis-nie chce mi sie dokładnie sprawdzac ale kupywałem za mniej niż 53k (sprawdze potem) aktualny wynik to 63k.

Rozpiska mała tego co bedzie się dziać na wybranych krypto.
5 grudnia
Neo:Dodanie do koreanskiej giełdy (potencjalnie dobre info)
Ven: snapshot i masa innych (potencjalnie mega dobre info)
7 grudnia
Neo-konferencja (potencjalnie dobre info ale zależy co ogłoszą do konferencji prawdopodobny wzrost)
Xlm-konferencja (jak wyżej)
Komodo-konferencja (jak wyżej)
Bcc-dodanie do nowej giełdy(potencjalnie dobre info)
8 grudnia
Xlm-spotkanie promocyjne dla inwestorów (potencjalnie dobre info)
Zcash-otwarte spotkanie z programistami
Wszystko co tu podałem obstawiam z tym że z racji tego że niedługo wzrośnie trudnosc wydobycia na btc (za 2-3 dni zależy kiedy wyjdzie określony blok) to bcc może zyskać dużo w $ i ja też obstawiłem go na giełdzie $ nie na btc.Stop loss na wszystko poniżej ostatniego dołka.

Wszelkie pytania proszę pisać pod dzienniczkiem bo zdarza mi się kilka razy odpisywać na to samo.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 04-12-2017 20:56

Aktualizacja
Zrezygnowałem z ven z powodu że wydarzenia na nim mogą byc niepewne.
Dodanie bcc nastąpi jutro nie 7go nie wiem czemu przyspieszyli.Ale przerzucam w to znaczną ilość aktywów.
Wtc już na plus.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - lever - 04-12-2017 22:21

Co sądzisz o LMC? Interesowałeś się tą krypto?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 05-12-2017 00:27

(04-12-2017 22:21)lever napisał(a):  Co sądzisz o LMC? Interesowałeś się tą krypto?
Tak 6go i 10go grudnia są 2 wydarzenia na LMC może byc wzrost. Ja nie wchodze bo mam całe środki w obrocie. To taka analiza fundamentalna technicznie nie patrzyłem jeszcze na wykres.