Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? (/Temat-Maly-tani-samochod-dla-siebie-Co-polecicie-152152)

Strony: 1 2 3


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - DENON - 08-11-2017 19:02

Audi A3 lub BMW 1 . Sam mam 118d E81 2012 rok jeździ to super i pali 5.5 L diesla.

https://www.autoscout24.de/angebote/bmw-118-serie-1-e81-e87-diesel-diesel-weiss-d99f785d-5826-f70d-e053-e250040a4128?cldtidx=1


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - toms - 08-11-2017 23:28

(08-11-2017 12:35)Artinesse napisał(a):  Zastanawiałam się nad Mercedesem starszą A klasą, ewentualnie Fiat Panda II lub III.

Takiego rozrzutu dawno nie widziałem Big Grin


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 08-11-2017 23:46

Wszystko biorę pod uwagę Big Grin. Kolega powyżej doradził mi Hondę. Znalazłam dwie Accord, które mi się bardzo podobają. Podjadę je zobaczyć.
Ja jestem otwarta na wszystkie marki, byle by autko służyło.


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - wrzochal11 - 09-11-2017 20:52

Accord też polecam. Jest na pierwszym miejscu na mojej liście, jak za jakiś czas też będę zmieniać auto Smile
Ale pisałaś o czymś mały to nawet nie wspominałem Wink


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 09-11-2017 21:22

Miało być małe, bo właściwie myślałam że na tyle mnie stać. Jednak widzę, że przy dobrych wiatrach mogę rozglądać się za czymś lepszym. No cóż zobaczę co uda mi się zakupić. Mam kilka typów, jestem na weekend poumawiana. Może coś wybiorę Wink.


Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - InsaneProGamer - 10-11-2017 07:49

Bierz Passata B5 FL. 1.8 silnik + gaz pali ok 9l LPG/100km . Ew niezniszczalne 1.9Tdi

Wysłane z mojego GEOTEL_Note przy użyciu Tapatalka


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - pshemek1 - 10-11-2017 11:54

Ja śmigam ponad rok BMW E46 320D 150KM+chip po lifcie z 2002r. Fajne i wygodne auto. Na razie jedynie wymienione klocki i łożysko które (o dziwo!) kosztowało mnie połowę taniej niż łożysko do mojej poprzedniczki - Reni Laguny II. Polecam jak znajdziesz dobry egzemplarz. Spalanie trasa+miasto do 8l diesla (pewnie byłoby mniej gdyby nie te 180KM po chipie.


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 10-11-2017 13:18

Zrobiłam zrzutke, dołożyłam jeszcze trochę ojro i nadarzyła się świetna okazja na kupno BMW X3. Bardzo zależało mi na tej ofercie. Dobrze, że udało się dogadać. To był mój typ numer jeden z wszystkich ofert jakie wybrałam. Także na razie wstrzymuję się odnośnie szukania innych samochodów. Zobaczę kiedy mnie i właścicielom uda się spotkać i będę chciała wstępnie go kupić.
Także na razie dziękuję za porady... dam znać jakie są postępy w sprawie kupna za kilka dni Wink.


Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - InsaneProGamer - 10-11-2017 13:20

No to piękny "mały" samochód xd Oby był w dobrym stanie technicznym bo to najważniejsze Smile

Wysłane z mojego GEOTEL_Note przy użyciu Tapatalka


RE: Mały tani samochód dla siebie. Co polecicie? - Artinesse - 10-11-2017 13:25

InsaneProGamer ze mną jest zawsze wesoło Jerk. Zobaczę, przejadę się nim i ocenie.