Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa siedziba Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowa siedziba Lockerz (/Temat-Nowa-siedziba-Lockerz-15178)

Strony: 1 2 3


RE: Nowa siedziba Lockerz - BartuS - 17-10-2010 12:58

Możliwe. np. Wysłali zakup z szopu z PA a napisali Maila z Seattle


RE: Nowa siedziba Lockerz - Synkretysta - 17-10-2010 12:59

Kathy na Twitterze pisała, że teraz "nadają" a Seattle. I wklejałem gdzieś już tą wiadomość...Więc to wcale nie nowość.
Przed ostatnimi restokami pisałem, że jest 9 godzin przesunięcia czasu względem naszej strefy.


RE: Nowa siedziba Lockerz - paskur - 17-10-2010 13:04

Niezle to wykminiles, tam trzymają lewą elektronike Big Grin


RE: Nowa siedziba Lockerz - Tech - 17-10-2010 13:14

Lol, ale zapłon macie xD Oni już od kilku miesięcy mają dwie siedziby - jedną w Pittsburghu, a drugą w Seattle. Dokładnej daty od kiedy tak jest to nie pamiętam, ale wiem, że od daaawna. Można to łatwo sprawdzić po filmikach z dailies. Pamiętam, że jak kiedyś jakieś stare oglądałem to gadali, że się przenoszą (dave i anthony). Ta w Seattle jest bardziej przestronna, z większymi oknami xD

Co do tego późnego restocku to myślę, że co innego było przyczyną i następne będą odbywać się już normalnie (tj koło 1 w nocy).


RE: Nowa siedziba Lockerz - Athemis - 17-10-2010 13:38

Heh, Tech pojechał ; D

Meeega informacja.


RE: Nowa siedziba Lockerz - ColdGold - 17-10-2010 15:38

@Tech dałem tą informacje ponieważ jak dotąd uważałem ją jako plotkę a teraz jednak została ona potwierdzona i dodałem ją na forum Smile
możliwe że niektórzy wcześniej o tym wiedzieli , ale na pewno nie każdy Wink


RE: Nowa siedziba Lockerz - ~fataL - 17-10-2010 15:42

Dz nie wiedziałem tego że mają 2 siedziby ;]


RE: Nowa siedziba Lockerz - Burned - 17-10-2010 16:20

W końcu więcej kasy mają, więcej nagród, więcej restocków i więcej miejsca potrzebują na pakowanie i co tam tylko robią. Big Grin


RE: Nowa siedziba Lockerz - Miu - 17-10-2010 17:30

(17-10-2010 13:14)Tech napisał(a):  Lol, ale zapłon macie xD Oni już od kilku miesięcy mają dwie siedziby - jedną w Pittsburghu, a drugą w Seattle. Dokładnej daty od kiedy tak jest to nie pamiętam, ale wiem, że od daaawna. Można to łatwo sprawdzić po filmikach z dailies. Pamiętam, że jak kiedyś jakieś stare oglądałem to gadali, że się przenoszą (dave i anthony). Ta w Seattle jest bardziej przestronna, z większymi oknami xD

Co do tego późnego restocku to myślę, że co innego było przyczyną i następne będą odbywać się już normalnie (tj koło 1 w nocy).

Normalnie to by było ok.22 a nie o 01 naszego czasu Tongue
A restocki czasowo są dopasowane dla CAŁYCH stanów,więc siedziba nie robi takiej różnicy...


RE: Nowa siedziba Lockerz - Grub63 - 17-10-2010 18:31

(17-10-2010 13:14)Tech napisał(a):  Pamiętam, że jak kiedyś jakieś stare oglądałem to gadali, że się przenoszą (dave i anthony).

Lol a kto by ich tam słuchał Lol

W każdym razie, dobrze wiedzieć, tylko nie wiem do czego mi się to przyda Tongue