Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Konta Fb / Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook (/Temat-Sprzedam-Konta-Fb-Facebook-151476)

Strony: 1 2 3


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - Nikola Tesla - 17-10-2017 15:41

(17-10-2017 15:30)aron-baron napisał(a):  masz jakieś konta stażowe ? pewnie nie

Nie mam, ale zacznę sobie odkładać bo widzę jakie jest zapotrzebowanie Wink Ale z drugiej strony nie kumam fenomenu kont stażowych. Daty dołączenia i tak nie widać, poza tym jeśli wrzucasz gdzieś posty albo komentarze i one zostaną zgłoszone, to czy masz konto 5 dniowe czy 5 letnie = weryfikacja tel / weryfikacja dowodem lub nawet dezaktywacja jeśli zrobisz to na prawdę przypałowo Wink


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - aron-baron - 17-10-2017 16:09

(17-10-2017 15:41)Nikola Tesla napisał(a):  
(17-10-2017 15:30)aron-baron napisał(a):  masz jakieś konta stażowe ? pewnie nie

Nie mam, ale zacznę sobie odkładać bo widzę jakie jest zapotrzebowanie Wink Ale z drugiej strony nie kumam fenomenu kont stażowych. Daty dołączenia i tak nie widać, poza tym jeśli wrzucasz gdzieś posty albo komentarze i one zostaną zgłoszone, to czy masz konto 5 dniowe czy 5 letnie = weryfikacja tel / weryfikacja dowodem lub nawet dezaktywacja jeśli zrobisz to na prawdę przypałowo Wink

Zgadzam się ale ja używam kont do innej promocji i widać kiedy zostało założone konto , ktoś kto spamuje to wiadomo że i tak blokada i tak wcześniej czy pozniej


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - Nikola Tesla - 17-10-2017 16:11

Nie wiem czy Fb wprowadziło jakieś zmiany, ale na kontach, które tworzę, nie widać daty założenia, mimo że nic z nimi nie robie.
Edit: jedynie w przypadku dołączenia do grupy widać kiedy konto zostało założone. Więc pewnie o tym mówisz. O tym nie pomyslałem facepalm


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - aron-baron - 17-10-2017 16:19

Nie tylko o tym widać jeszcze gdzieś ale nie napisze gdzie bo bym musiał zdradzić swoją nisze. Już nie spamuje jakbyś miała stażowe aktualizuj post


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - lanyo - 18-10-2017 14:35

kupie 10 kont płatność pko bp, widzę że masz w mbanku, więc damy radę za okazaniem screena/potwierdzenia przelewu? na momencie konta potrzebuję Smile Pozdro!


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - Nikola Tesla - 18-10-2017 14:57

(18-10-2017 14:35)lanyo napisał(a):  kupie 10 kont płatność pko bp, widzę że masz w mbanku, więc damy radę za okazaniem screena/potwierdzenia przelewu? na momencie konta potrzebuję Smile Pozdro!
Ok, pisz priv/gg


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - grajek8989 - 18-10-2017 16:29

Konta zgodne z opisem, szybka realizacja. Polecam


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - wisieneczkaaa - 25-10-2017 08:10

Witam.


Potrzebuję jakiegoś konta na FB, które będzie mi potrzebne do umieszczania ogłoszeń sprzedażowych w grupach o tematyce motoryzacjnej.

Jak na razie mam 3 konta fake'owe i nawet ok sobie radzą, ale boje się, że dostanę w niedługim czasie bana i tyle z tego będzie. Już dwa razy były weryfikowane przez zdjęcia i tel. Jedno było założone w styczniu br. i na nim mogłem dodawać ok. 10 takich samych ogłoszeń sprzedażowych dziennie i nic się nie działo do czasu.

Czy miałbyś może jakieś konto, na którym mógłbym dodać siebie do grup motoryzacyjnych ok 2-3 dziennie do tego ogłoszenie min. 1-2 dziennie na grupę bez dostania bana? Smile

dzięki i pozdrawiam


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - Nikola Tesla - 02-11-2017 23:59

@wisieneczkaaa moje konta same z siebie nie padają. Jeśli konto pada to jest to wina tylko i wyłącznie użytkownika.

Aktualne.


RE: [Sprzedam] Konta Fb / Facebook - Nikola Tesla - 19-12-2017 19:45

Aktualne. Pula kont ograniczona Smile