Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. (/Temat-Pierwszy-dzien-zarabiania-przez-internet-151472)

Strony: 1 2


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - kapi54 - 12-11-2017 14:27

1. Wstęp:
Dobra o co chodzi i co robię zaczynamy, żeby nie pisać każdemu z osobna jeśli ktoś chce zarobić parę złotych to nawet jeśli ktoś będzie działał przez cały miesiąc przynajmniej z dwoma osobami to może zarobić nawet dobrą sumkę do 2000 tysięcy w górę Smile

2. Opis programu:
Program polega na zakładaniu kont w bankach i braniu pożyczek.

3. Strona/Reflink:
Strona na której działam to: Czysty Link
Strona z reflinkiem(byłbym wdzięczny): Reflink Smile

4. Jak to robię?:
*Przez poprzedni miesiąc działałem mało może ze 3 godziny łącznie przez cały miesiąc ponieważ sprawdzałem program oraz nie miałem za bardzo czasu, praca, kobieta i dom jak pisałem powyżej.

*Tak więc jak zacząłem: Porozmawiałem z mamą oraz tatą o tym programie, że nic nie tracą. Biorę pożyczki na nich i mam z tego prowizję. Wszystko spoko, rodzice się zgodzili nie mieli w tym żadnego problemu powiedzieli "próbuj" no to spróbowałem Smile)

*Skupiłem się głównie na pożyczka bo z robieniem kont bankowych jest dużo pierdzielenia oraz papierkowej roboty podpisywania umów itd.
Znalazłem na stronię pierwsze 6 stron pożyczek, które oferują pożyczki za 0% np.
  1. wonga
  2. moneyman
  3. lendon
  4. extraportfel
  5. wandoo
  6. szybkagotowka


Jest ich o wiele więcej.

*Codziennie brałem dwie pożyczki jedną na mamę drugą na tatę, na następny dzień spłacałem ją. Okazało się, że jednak program działa wypłaciło prowizję na następny miesiąc czyli 2-3 dni temu.

5. Pierwszy zarobek:
Pierwszy zarobek to 425zł w ciągu miesiąca, tak jak mówiłem nie przykładałem się bo sprawdzałem program, mam nadzieję, że kolejny miesiąc będzie bardziej pracowity i wyjmę jeszcze więcej z tego pieniędzy niż poprzedniego miesiąca!

w następnym tygodniu napiszę nad czym będę pracował przez kolejny miesiąc prócz brania pożyczek na rodzinę.
Zapraszam do obserwowania bo to nie koniec!

Dzisiaj już wziąłem 2 pożyczki pod wieczór czeka jeszcze mnie 3 Smile) Działajcie!


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - lechoo - 12-11-2017 15:03

ehh... I tak wygląda psucie rynku afiliacji


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - kapi54 - 12-11-2017 15:14

(12-11-2017 15:03)lechoo napisał(a):  ehh... I tak wygląda psucie rynku affiliacji

Zwał jak zwał Smile


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - karoltevez92 - 12-11-2017 15:37

(12-11-2017 15:03)lechoo napisał(a):  ehh... I tak wygląda psucie rynku afiliacji
nie on pierwszy i nie ostatni Jerk2


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - hosezbsk - 12-11-2017 16:03

Wyczuwam cos nowego Smile pozdrawiam


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - wrzochal11 - 13-11-2017 12:54

(12-11-2017 14:27)kapi54 napisał(a):  Opis programu:
Program polega na zakładaniu kont w bankach i braniu pożyczek.

Tutaj się nie zgodzę. Sieci afiliacyjne na tym nie polegają. Sieci afiliacyjne polegają na tym, że mamy w nich zapisanych mnóstwo reklamodawców, którzy chcą aby promowano ich produkty. Którzy chcą aby te produkty promowali wydawcy. Jest oczywiście możliwość skorzystania z produktów za pomocą własnego linka.. jednak nie jest to obowiązek. Z tego co napisałeś wynika, że jest to przymusowe, że na tym ten program polega.
Jest to w pewnym sensie wprowadzanie w błąd.. Potem wiele osób uważa, że działanie w M2M polega na zakładaniu kont, albo na braniu pożyczek. Jest to pewna możliwość, ale nie istota tego tych programów i o tym warto pamiętać.

I zastanawiam się, czy faktycznie sam rozpoznałeś, które pożyczki są bez kosztów.. czy tylko powtarzasz bo jakimś swoim guru. Bo piszesz o Szybkiej Gotówce, a tej pożyczki już kilka miesięcy w M2M nie ma. Jednak wszelacy liderzy, są często do tyłu i nie obserwują rynku, tylko powtarzaj po innych.


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - kapi54 - 13-11-2017 13:32

(13-11-2017 12:54)wrzochal11 napisał(a):  
(12-11-2017 14:27)kapi54 napisał(a):  Opis programu:
Program polega na zakładaniu kont w bankach i braniu pożyczek.

Tutaj się nie zgodzę. Sieci afiliacyjne na tym nie polegają. Sieci afiliacyjne polegają na tym, że mamy w nich zapisanych mnóstwo reklamodawców, którzy chcą aby promowano ich produkty. Którzy chcą aby te produkty promowali wydawcy. Jest oczywiście możliwość skorzystania z produktów za pomocą własnego linka.. jednak nie jest to obowiązek. Z tego co napisałeś wynika, że jest to przymusowe, że na tym ten program polega.
Jest to w pewnym sensie wprowadzanie w błąd.. Potem wiele osób uważa, że działanie w M2M polega na zakładaniu kont, albo na braniu pożyczek. Jest to pewna możliwość, ale nie istota tego tych programów i o tym warto pamiętać.

I zastanawiam się, czy faktycznie sam rozpoznałeś, które pożyczki są bez kosztów.. czy tylko powtarzasz bo jakimś swoim guru. Bo piszesz o Szybkiej Gotówce, a tej pożyczki już kilka miesięcy w M2M nie ma. Jednak wszelacy liderzy, są często do tyłu i nie obserwują rynku, tylko powtarzaj po innych.

Trochę racji masz i masz rację program nie polega całkowicie na zakładaniu kont itd. lecz reklamowanie je, a przecież to też jakieś rozwiązanie na zarobek tak? Skoro da się tak zarobić to dlaczego nie? Masz rację, wprowadziłem w błąd nie miała być "szybka gotówka" tylko "ekspres kasa" mój błąd Smile

To jest po prostu zaczynanie, napisałem, że na tym się nie skończy, że będę robił tylko i wyłącznie to. Powoli zaczynam myśleć na stronie internetowej i jej pozycjonowaniu.

Możesz się zastanawiać do woli, ale to tylko szukanie dziury w całym. Po co mam zdzierać po kimś jego pracę. Sam sprawdziłem czy ewidentnie to działa pod takim aspektem i działa dlatego to opublikowałem bo to jest akurat łatwy sposób na zarobek można powiedzieć jednorazowy. Sam na forach wyszukałem pożyczki z oprocentowaniem 0% i sam to sprawdziłem.

Pozdrawiam Smile


RE: Pierwszy dzień zarabiania przez internet. - wrzochal11 - 14-11-2017 13:50

(13-11-2017 13:32)kapi54 napisał(a):  Możesz się zastanawiać do woli, ale to tylko szukanie dziury w całym. Po co mam zdzierać po kimś jego pracę. Sam sprawdziłem czy ewidentnie to działa pod takim aspektem i działa dlatego to opublikowałem bo to jest akurat łatwy sposób na zarobek można powiedzieć jednorazowy. Sam na forach wyszukałem pożyczki z oprocentowaniem 0% i sam to sprawdziłem.

Nad czym się zastanawiać? Sam znam ten sposób i początkującym osobom go polecam na początek.. i na tym forum już nie jeden temat tego dotyczył, więc troche bezsensu to w kółko powtarzać.
Osobiście tylko nie polecam zakładania kont i potem ich zamykania, bądźmy w porządku wobec banków, wszakże to one nam za to płacą. Więc jak już otwierać, to wtedy kiedy konto faktycznie jest atrakcyjne.

Pożyczek promocyjnych bez kosztów w samym portalu M2M jest ok. 20 (nie licząc tych, których właścicielem jest ta sama spółka), także zarobić faktycznie można..