Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Studia kierunek "Marketing i Social Media" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Studia kierunek "Marketing i Social Media" (/Temat-Studia-kierunek-Marketing-i-Social-Media-151308)

Strony: 1 2


RE: Studia kierunek "Marketing i Social Media" - Frankslen - 11-10-2017 00:07

Też studiowałem na UEK , kierunek Stosunki Międzynarodowe . Nie miałem pomysłu na siebie i swoją przyszłość , dlatego poszedłem na te studia . Nie wiedząc czego będę się uczył , ani co mogę robić po takim kierunku . Udało mi się zaliczyć 3 semestry , po czym zrezygnowałem . Z perspektywy czasu żałuję tego , gdyż gdybym powalczył trochę to miałbym ten zakichany papier ukończenia studiów , w stopniu chociażby licencjata . Obecnie pracuję fizycznie , ale nie narzekam na swój los . Rozpocząłem także kurs na ... ślusarza - spawacza , z tego względu że trochę siedzę w temacie ,oraz iż jest to poszukiwany zawód i można przebierać w ofertach zatrudnienia .

Wracając do sedna , skoro już zdecydowałeś się na te studia to pociągnij je chociaż do przyszłego roku , później zdecydujesz co robić dalej . Zakładam ,że zapisując się na te studia , to zapewne chociaż pobieżnie przejrzałeś listę przedmiotów , program nauczania , czy możliwości podjęcia pracy po ich skończeniu .

Na zachodzie Europy popularna jest roczna przerwa w studiach np . po zaliczonym pierwszym roku , w celu podróżowania , odpoczynku , czy w celach zarobkowych, może i Tobie podpasuje taki tryb życia . Co do samej nauki pamiętaj , że pierwszy rok studiów jest z reguły najcięższy , wtedy też odpada największa liczba osób na danym kierunku .

Oczywiście , że szkoły dają realne umiejętności . Wszystko zależy od tego do jakiej szkoły chodzisz Smile

Nie przejmuj się tysiące osób na dylematy podobne do Twoich : Co zrobić ze swoim życiem po szkole średniej . Nie ma jednej , uniwersalnej odpowiedzi .


RE: Studia kierunek "Marketing i Social Media" - ruperts - 21-09-2018 13:06

Odświeżając temat to znam kilka osób, które pracuja w marketingu i ogólnie w mediach Ciekawostką jest to,ze wszystkich informacji z zakresu reklamy uczyli się sami i nie ukończyli studiów z tego zakresu Jedna osoba ukończyła informatykę, druga osoba ukończyła administrację. Jedna jest po studiach analitycznych.
Znam za to jedną osobę, która ukonczyła taki marketing i akurat ona nie pracuje rownież w zawodzie Wink


Studia kierunek "Marketing i Social Media" - Snaggy - 22-09-2018 15:26

Zaczynałem zabawę w internecie, gdy miałem około 16 lat. Aktualnie mam 23 a 2 lata temu zacząłem pracę jako Specjalista ds. Marketingu. Dziś pracuje na stanowisku menagera.

Żeby ci to wyjaśnić dobitnie to firmy nie szukają gwiazd z papierkiem po uniwersytecie tylko komandosów, którzy mają realne umiejętności, najlepiej dodatkowo techniczne (IT).

O moją pierwszą pracę konkurowałem z gosciem, który był magistrem. Ja w CV miałem wpisane OGads i rzeczy, które potrafie, wystarczyło.

Jeśli studia, mają być wyborem ambicji twoich rodziców, to sobie odpuść.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Studia kierunek "Marketing i Social Media" - Soplica - 22-09-2018 18:46

(22-09-2018 15:26)Snaggy napisał(a):  Zaczynałem zabawę w internecie, gdy miałem około 16 lat. Aktualnie mam 23 a 2 lata temu zacząłem pracę jako Specjalista ds. Marketingu. Dziś pracuje na stanowisku menagera.

Żeby ci to wyjaśnić dobitnie to firmy nie szukają gwiazd z papierkiem po uniwersytecie tylko komandosów, którzy mają realne umiejętności, najlepiej dodatkowo techniczne (IT).

O moją pierwszą pracę konkurowałem z gosciem, który był magistrem. Ja w CV miałem wpisane OGads i rzeczy, które potrafie, wystarczyło.

Jeśli studia, mają być wyborem ambicji twoich rodziców, to sobie odpuść.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Ale studia połączone z realnym doświadczeniem jednak sens mają Smile - Tak?


RE: Studia kierunek "Marketing i Social Media" - Snaggy - 22-09-2018 19:22

Jeśli lubisz marnować czas to mają Big Grin
(22-09-2018 18:46)Soplica napisał(a):  
(22-09-2018 15:26)Snaggy napisał(a):  Zaczynałem zabawę w internecie, gdy miałem około 16 lat. Aktualnie mam 23 a 2 lata temu zacząłem pracę jako Specjalista ds. Marketingu. Dziś pracuje na stanowisku menagera.

Żeby ci to wyjaśnić dobitnie to firmy nie szukają gwiazd z papierkiem po uniwersytecie tylko komandosów, którzy mają realne umiejętności, najlepiej dodatkowo techniczne (IT).

O moją pierwszą pracę konkurowałem z gosciem, który był magistrem. Ja w CV miałem wpisane OGads i rzeczy, które potrafie, wystarczyło.

Jeśli studia, mają być wyborem ambicji twoich rodziców, to sobie odpuść.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Ale studia połączone z realnym doświadczeniem jednak sens mają Smile - Tak?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Studia kierunek "Marketing i Social Media" - funtman - 27-09-2019 14:54

Ogólnie to jestem na takich studiach, zaczynam drugi stopień.
Jeżeli robisz to tylko i wyłącznie, żeby mieć papier to spoko.
Szkolnictwo wyższe w Polsce jest na słabym poziomie.
Za wiele się nie nauczysz. Na pewno studia otworzą Ci oczy na wiele spraw.
Ale u nas problem jest w tym, że dużo jest teorii mało praktyki.
Wszystko zależy od uczelni. Na tej na której ja studiuje, to w sumie nic ciekawego się nie nauczyłem oprócz jakichś przestarzałych podstaw marketingu.
W pracy, mało co się przydało, mało tego dowiedziałem się, że tak na prawdę to mnie nic nie nauczyli Big Grin

Na takie studia to najlepiej wyjechać gdzieś za granicę Wink